Fitbit Versa. Kodėl verta jį turėti?

05:19 tavomuza 2 Comments

Prisipažinsiu, savo aktyvumu ypatingai pradėjau rūpintis būdama virš 30-ties. Nedrąsiai įžengiau į sporto salę, kur šiandien jaučiuosi kaip namuose. Pamažu prisijaukinau sveiką mitybą ir mano gyvenimo būdas visiškai pasikeitė nuo to, kas buvo seniau. Jeigu seniau valgydavau miltinius patiekalus, padažus, kiaulieną, tai dabar mano valgiaraštyje ir šaldytuve to tikrai nerasite.Visus sporto reikmenis, aprangą, priedus pirkau labai nedrąsiai. Nenorėjau išlaidauti tam, ko seniau nereikėjo ir neaišku ar reikės ilgesniam laikui, juk daugelis aplinkinių damų prisiperka gražių sporto rūbų, tačiau sportuoti taip ir nepradeda.Praėjus keletui metų įsitikinau, kad sveika gyvensena įaugo man į kraują ir dabar pats laikas džiaugtis visomis papildomomis galimybėmis. Jeigu pradėjus sportuoti man būdavo svarbu ar taisyklingai darau pratimus, tai dabar rūpinuosi ir savo savijauta, pulso dažniu bei aktyvumo efektyvumu.Šią vasarą, būtent kuomet man buvo rekomenduojama nesportuoti bent mėnesį, pagalvojau, kad būtų labai smagu kuo nors pakeisti sportą. Mačiau, kad kitos merginos eina pasivaikščioti, skaičiuoja žingsnius. Ši mintis man labai patiko, juolab vasara kaip tik tas metų laikas, kuomet pasivaikščiojimai yra itin malonūs dėl šiltesnių orų. Savo žingsnius pradėjau skaičiuoti būtent su Fitbit Versa laikrodžiu, be kurio dabar neįsivaizduoju nei vienos treniruotės.Prie treniruočių sporto salėje aš grįžau, tačiau dar tvirčiau nei seniau, nes į pagalbą atskubėjo mažas, smagus, bet galingas laikrodis.
Pagrindinės funkcijos, kuriomis labiausiai mėgstu naudotis savajame Fitbit Versa, tai: pulso matavimas, žingsnių, sudegintų kalorijų matavimas, siūlomos treniruotės, žadintuvas, atsipalaidavimo programos. Be kita ko, jame galima matyti į telefoną atėjusias žinutes, jeigu pvz. vairuojame, o telefonas kažkur šalia, bet nepatogu jį paimti į rankas.
Pulso matuoklis man padeda stebėti ar neviršiju savo organizmo aktyvumo normų. Žinote, aš tokia maksimalistė, kad sporto salėje sugebu save nukankinti iki silpnumo, tad pulso matuoklis tai kaip tik tai, ko man reikia, nes per aukštas pulsas sporto metu nėra gerai mūsų širdžiai, todėl papildoma kontrolė labai padeda.
Nueiti žingsniai per dieną, tai būtent tai, kur man reikėtų tobulėti. Kol nematai skaičių – ramu, tačiau jeigu tik laikrodis rodo per mažą jų kiekį, darosi nesmagu, norisi pasiekti savo dienos normas ir nejučia pradedu tuos žingsnius „rinkti“ . Ir tai dar ne viskas! Laikrodis vibruoja jei žingsnių kiekis nepakankamas, tad to pamiršti neįmanoma.
Sudegintų kalorijų skaičiai, tai maloniausi akiai rezultatai. Kuri iš mūsų smalsumo dėlei nenorėtų matyti sudegintų kalorijų skaičiaus po treniruotės sporto salėje? Akys ir širdis džiaugiasi, psichologinis pasitenkinimas skatina nenustoti judėti.
Siūlomos treniruotės laikrodyje mane labai motyvuoja. Su jomis sporto salėje nenuobodžiauju. Manau, kad dažnam sportininkui neįdomu daryti vienodas treniruotes, daug smagiau kažką pakeisti. Būtent Fitbit Versa siūlo skirtingo tipo treniruotes su asmeniniu virtualiuoju treneriu. Nori pilvo preso pratimų? Yra! Nori kojų raumenų padailinimo? Tikrai rasi!
Viena smagiausiu galimybių Fitbit Versa laikrodyje man yra atsipalaidavimo programa. Dažnai tiesiog pamirštame, kad gilūs įkvėpimai gali padėti atsipalaiduoti, priversti mūsų smegenis „restartuotis“. Šią programą dažnai praktikuoju darbo metu arba vakarais. Verčia sustoti, pasirūpinti savimi, susimąstyti apie savo sveikatą.
Dažnai gelbsti ir žadintuvas bei kalkuliatorius. Laikrodžio ekrano dizaino pasirinkimo galimybės sąlygoja tai, kad vizualiai laikrodukas niekada nenusibosta, nes jeigu šiandien bėgu į dalykinį susitikimą ir nusistatau klasikinį laikrodžio įvaizdį, tai rytoj galiu užsidėti ant ekrano laikrodį su rožiniu bantuku ir žiūrėti į jį jau su kita nuotaika ir nusistatymu.Manau, kad Fitbit Versa laikrodis, tai galimybių laikrodis, kurį verta turėti. Su juo mano aktyvus gyvenimo būdas tampa dar aktyvesniu ir be abejonės išmanesniu. Daugiau informacijos apie laikrodį rasite ČIA

2 komentarai (-ų):

Unknown rašė...
Autorius pašalino šį komentarą.
Unknown rašė...
Autorius pašalino šį komentarą.