Kaip meistriškai prisiklijuoti blakstienas?

06:50 tavomuza 2 Comments

Priklijuojamos blakstienos esant išskirtinei progai bene populiariausias būdas pakeisti makiažą į dramatišką, įspūdingą ir pastebimą. Tinkamos priklijuojamos blakstienos gali išgelbėti net ir nelabai vykusį makiažą arba papuošti akis net jei to makiažo ten nėra daug. Trumpiau tariant, tai puiki išeitis ir visai nebūtina prisiauginėti blakstienas jei vaizdo reikia vos vienai progai.
Pastarųjų laikų naujiena, tai blakstienos su magnetukais, kurias reklamuoja kaip itin lengvą ir patogų būdą, tačiau mano nuomonė apie šias blakstienas kitokia. Teko bandyti ir turiu pripažinti, kad net įgudusiai rankas jai idealiai užsidėti yra gan sunku. Sugaišau apie 20 min. ties viena akimi, po ko mano kantrybė baigėsi ir nusprendžiau jų daugiau nebesidėti, nes tai tik laiko gaišatis, juolab neatrodo taip gražiai kaip norėtųsi.
Patogiausios man yra priklijuojamos blakstienos, kurias reikia klijuoti būtent su klijais. Tai praktikuoju jau begalę metų, tad esu atradusi keletą gudrybių bei patogų būdą, kaip prisiklijuoti blakstienas.
Vienas pagrindinių patarimų jums, tai užsitepus klijus ant priklijuojamų blakstienų palaukti apie 20 sekundžių, kol klijai pradės darytis klampūs. Didelė klaida yra klijuotis blakstienas iš karto kai tik jos patepamos klijais, nes tuomet blakstienos nelimpa prie odos ir sunku jas formuoti.
Gražiausios ir mano rekomenduojamos priklijuojamos blakstienos yra šios. Jos ne tik akimirksniu pakeičia visą makiažą, bet ir atrodo gan tikroviškai. Visi plaukeliai yra skirtingo ilgio ir išlenkimo.
 
Būtent šios blakstienos akimirksniu pakeičia makiažą ir atrodo tikrai gražiai. Jas galima naudoti daug kartų. Tiesa, jos skirtos didesnėms akims ir atviresniam vokui. Jeigu Jūsų akys įdubusios arba labai mažos, blakstienos gali būti didokos. Blakstienas galite įsigyti ČIA, o kaip jas prisiklijuoti išmoksite iš šio mano video įrašo:
Netgi jeigu klijuositės kitas blakstienas, šis video įrašas yra puiki pamoka kaip prisiklijuoti blakstienas.

2 komentarai (-ų):

raynnowui21 rašė...

A formidable share, I just given this onto a colleague who was doing a bit of analysis on this. And he actually bought me breakfast as a result of I discovered it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the deal with! However yeah Thnkx for spending the time to discuss this, I really feel strongly about it and love studying extra on this topic. If doable, as you grow to be expertise, would you thoughts updating your weblog with extra particulars? It's extremely helpful for me. Massive thumb up for this blog put up! play casino

Emilė_emty rašė...

Sveiki, ačiū už patarimus, manau pravers, nors kartais jaučiuos kad kreivos mano mano rankso ir be specialistų pagalbos nė krus :D
Gal mėginot blakstienų laminavimą - https://www.pasiutuslape.lt/blakstienos/blakstienu-laminavimas čia renkuosi, bet nelabai žinau į ką riektų atkreipti dėmesį, niekad nemėginau.