BX Minerals. Ar verta bandyti šias priemones?

07:49 tavomuza 0 Comments

Žinia, esu kosmetikos naujienų mylėtoja. Drąsiai bandausi naujus produktus nežiūrėdama į kainas, tačiau vis daugiau dėmesio kreipdama į sudėtį.
Šį kartą mano akį patraukė BX Minerals mineralinė kosmetika .
Gamintojas teigia, kad tai pačios aukščiausios kokybės mineralinės kosmetikos produktai, kurių sudėtyje nėra aliejų, talko ar kitokių cheminių medžiagų, kurios gali sudirginti odą, o taip pat, ši mineralinė kosmetika neužkemša porų, padeda užmaskuoti kai kuriuos odos defektus, turi apsauginį poveikį nuo žalingų saulės spindulių.
Žinoma, kad aprašymas žavi, tad nusprendžiau išbandyti šias priemones, juolab gausiai naudoju sausus produktus, kadangi mano veido oda labai riebi. Išbandžiau sausas pudras, bronzerį, skaistalus, akių pravedimą bei šio gamintojo makiažo šepetėlius.
Spalvoti produktai, būtent Sun Glow Bronzer bei Pure Blush yra malonios, švelnios konsistencijos. Gaila, kad galėjau išbandyti tik po vieną šių produktų atspalvi. Produktus galima sluoksniuoti norint išgauti tinkamą vaizdą. Patiko matyti kažką naujo ant savo veido odos, tačiau produktai reikalauja ilgesnio panaudojimo laiko, sakyčiau pripratimo prie konsistencijos. Netyčia paėmus per daug priemonės lengvai galima perdozuoti. Laikosi pakankamai gerai.
Tiesa, iš pudrų aš tikėjausi matinio padengimo. Nei viena pudra tokio man nesuteikė, visų jų sudėtyje yra žėrinčių mikrodalelių. Mano veido oda riebi, linkusi blizgėti, todėl šių produktų vengiu ant T zonos, kuris odos blizgėjimas yra ypatingai ryškus. Tačiau svarbu pastebėti, kad šiuo metu veido švytėjimas yra itin madingas, todėl su šiomis priemonėmis mažiau riebi oda atrodys kerinčiai. Įdomus dalykas, kad su Fair Light pudra kartą užsimaskavau savo paakius, tiesiog be jokio pagrindo, iškart gausiai tepdama pudrą su pirštu. Paakiai puikiai atrodė ilgą laiką, nebuvo jokių subėgimų, išsausėjimų, todėl manau, kad sluoksniuojant šią pudrą ją galima naudoti vieną, be jokios skystos pudros.
Skystą akių pravedimą naudoju bene kasdien, todėl buvo labai įdomu išbandyti BX Minerals siūlomą akių pravedimą. Jis yra birios konsistencijos, tačiau sumaišius su vandeniu tampa mase, kurią su teptuko pagalba galima užsitepti ant voko. Pravedimo spalva išeina ryški, graži ir priemonė pakankamai greitai džiūsta, neblogai laikosi nepaisant savo natūralios sudėties.
Manau, kad BX Minerals kosmetikos priemonės puikiai tinka toms, kurioms rūpi ne tik gražus vaizdas, bet ir sveika oda. Skaičiau, kad šios priemonės ypač tinkamos problematiškai odai, net gydo rožinę, tad skubu pasidalinti jomis ir su sese, kurios oda reikalauja būtent tokios priežiūros, bus įdomi ir jos nuomonė.
Na, o nepatikęs niuansas buvo priemonės išpakavimas. Visos pudros yra apsaugotos papildoma plėvele ir norint jas atidaryti reikia patraukti už plėvelės liežuvėlio. Visų priemonių liežuvėliai man nuplyšo be plėvelės, tad ją reikėjo nuimti papildomai naudojant pincetą. Tiesa, priemonės atkeliavo labai saugiai supakuotos.
Makiažo šepetėliai atrodo labai kokybiškai, tačiau man neprigijo, dar bandysiu su jais susidraugauti. 0 komentarai (-ų):