APŽVALGA: Balmain Paris Hair Couture rinkinys su 14K auksu

10:10 tavomuza 0 Comments

Ar turite silpnybių? Prisipažinsiu, kad pastaruosius du metus aš jų praktiškai nebeturėjau, tiesiog negalėjau sau leisti per daug atsipalaiduoti. Taip, internete aš dažniausiai šypsausi, tiesiog vaikščiojantis pozityvas, bet žinote ką? Tas daug kainuoja...Į savo vidinį pasaulį dažniausiai reikia investuoti daug daugiau nei į išorinį, nes tik esant harmonijai įmanoma gražiai atrodyti ir išoriškai.
Iš šono galbūt atrodo, kad štai šiandieninėms grožio tinklaraštininkėms išoriniu grožiu pasirūpinti labai lengva, nes jos gauna labai daug produktų testavimui, visuomet turi tą naujausią lūpdažį ir kremą. Bet taip tik atrodo. Galiu drąsiai Jums pasakyti, kad vien tik kosmetika dar ne viskas. Tikras grožis, kaip banaliai beskambėtų, eina iš vidaus. Jeigu dama juo nespinduliuoja, sunku atrodyti gražiai. Spinduliavimas nėra tik šypsena, tai viskas viename, sakyčiau net su silpnybės prieskoniu. Damoms tiesiog būdingos silpnybės! Ir pagaliau aš pradedu atsipalaiduoti ir leisti sau silpnybių. 
Šį kartą tai  Balmain Paris Hair Couture rinkinys su 14K auksu! Įsimylėjau jį vos pamačiusi interneto platybėse, vėliau teko pačiupinėti renginyje. Kažkaip net neįsivaizdavau, kiek tas rinkinys kainuoja, bet tiesiog negalėjau negalvoti apie jį. Jis tiesiog gražus, velniškai gražus! Besidomint teko sužinoti ir tai, kad čia ne šiaip sau rinkinys, o limituotos, t.y. riboto leidimo rinkinys ir dar dengtas auksu. Na, 150 EUR už šukas, pripažinkime, nėra mažai,  tačiau pagalvojau, kad gana čia abejoti, laikas palepinti save, tad nusipirkau tą grožį, kurjeris man jį pristatė jau po keletos dienų, plačiau apie viską:

0 komentarai (-ų):