Mano 3D antakiai 2017 metais

00:02 tavomuza 1 Comments

Mano antakiai yra amžina tema, kurios nenustoju gvildenti, ieškoti naujovių. Kas neprisimena iš senų mano įrašų arba tiesiog tingi prisiminti, tai priminsiu: turiu labai siaurus ir nevešlius antakius, jeigu juos apskritai galima pavadinti antakiais, verčiau siūliukais antakių vietoje. Tam, kad mano antakiai atrodytų vešlesni ir arčiau tokių, kurie panašus į tikrus aš bandausi vis naujas dekoratyvinės kosmetikos priemones ir tuos antakius tiesiog nusipiešiu dienai. 
Esu bandžiusi ir pernamentinį antakių makiažą, tačiau šis man neprigijo, nes laikėsi trumpai, spalva greitai dingo, na o ryškinti juos šešėliais kasdien vis tiek tekdavo. Juk kai dažausi su pudra negaliu apeiti antakių formos lygiai aplink, kažkiek pudros patenka ant antakio, ko pasekoje tenka jį ryškinti. Nusprendžiau nebežaisti su jokiomis tatuiruotėmis antakių vietoje ir tiesiog juos piešti.
Išbandžiau daugelį įvairių priemonių ir naujausias mano atradimas yra antakio piešimas šešėlio arba gelio pagalba ant viršaus piešiant plaukelius papildomai su skystu akių pravedimu. 
Tikiu, kad kitos tai daro seniai,  o aš pradėjau tik šiemet. Kol neturiu geresnio sprendimo, naudosiu šį būdą. Antakiai atrodo pakankamai natūraliai, tačiau aš, vis tik, norėčiau dar tobulesnio varianto. 
Ką konrečiai darau ir kaip galite pamatyti šiame video įraše:


1 komentarai (-ų):

Unknown rašė...

As tai antakius namuose visada pati tvarkausi, depiliuliuoju irgi, nes pesioti labai neapkenciu. Tik, kad mano vasko sildytuvas sugedo, tai laukiu kol nauja atsius, bet greiciausiai man reikes pedinti i salona tvarkytis vel.