Ever-pretty.com. Ar verta?

14:33 tavomuza 0 Comments


Kinija. Kinija. Kinija... Sunkiau rasti namuose daiktų, kurie pagaminti ne ten, nei tų, kuriuos mažomis ranktytėmis padarė, pagamino ar tai sugalvojo mažomis galvelėmis kinai. Tiesą sakant, man niekuomet nerūpėjo, kur pagamintas daiktas, svarbiau, kokios kokybės jis yra, ar man patinka.
Ne paslaptis, kad didžioji dauguma Lietuvos merginų vaikšto išsipuošusios kinų prekėmis. Dalis tai neigia, prisidengia brendais...garsiais pavadinimais...Tik banko sąskaita dažniausiai parodo, kad realybė šioje šalyje kitokia. Čia arba negali, arba, geriausiu atveju, gali į skolą :) Bet šis įrašas ne apie tai. Aš tiesiog pakylėta nuostabiųjų suknelių, kurias gavau būtent iš kinų, kokybe ir dėl to bandau juos šiame įraše ginti. Jie tikrai gali pigiai ir kokybiškai. Tiesa, tuo netikėjau jei kalba eidavo apie progines sukneles, nes teko matyti begalę jų iš Kinijos. Jeigu tik pigesnė, tai audinys nekokybiškas, suknelės juosmuo gali būti žemiau sėdmenų ir pan. Ko tik nemačiau...
Į mane kreipiasi begalė įvairių kinų gamybos prekių atstovų, bet šie kažkuo užkabino. Patiko paprastas bendravimas, tad nusprendžiau išbandyti jų siūlomas progines sukneles, įvertinti kokybę ir būtinai papasakoti Jums, mano mielosios, ar verta pirkti. Mano didžiajai nuostabai suknelės buvo visiškai kitokios nei tikėjausi, apie tai plačiau šiame video įraše:
Vienintelis mano pastebėjimas - suknelių modelių galėtų būti daug įvairesnių. Pasiuvimas ir audiniai kokybiški, beliko sugalvoti super madingų modelių ir didžiuliai pardavimai šiai kinų internetinei proginių suknelių parduotuvei garantuoti.
Jeigu nusprendėte apsipirkti ever-pretty.com, tai šiuo metu jie vykdo didžiulį išpardavimą su net 50 proc. nuolaida aliexpresse: suknelės su 50 proc. nuolaida
O jei 50 proc. jau baigėsi, dar galite išnaudoti nuolaidos kodą, su kuriuo gausite net 30 proc.nuolaidą: "epytb" jų puslapyje.
Na o jeigu jie Jums ypatingai patiko, galite juos pamėgti jų socialines paskyras:
Kad šis blog'as būtų spalvingesnis, dalinuosi ir nuorodomis į sukneles bei nuotraukomis.
Sukneles ir jų kainas galite pamatyti paspaudusios ant šių nuorodų:


0 komentarai (-ų):