Plaukų priežiūra. Ką renkuosi?

04:00 tavomuza 0 Comments

Jau keliuose savo video įrašuose esu minėjusi, jog man siaubingai slinko plaukai. Per mėnesį laiko man išslinko apie 70 procentų mano visų plaukų. Traukdavau kasdien plaukus saujomis. Jau ir verkti norėjosi nuo tokių vaizdų. Mama vis mane ramino: "vaikeli, ataugs, man irgi taip buvo...". Bet mamos plaukai trumpi, jai greit ir ataugo, o mano juk ilgi???
Nusprendžiau imtis priemonių ir veiksmų užuot verkšlenusi. Pradėjau nuo vitaminų plaukams. Jų šiais laikais yra įvairiausių, viena svarbiausių sudėtinių dalių yra Biotinas, tad jį  vartoju iki šiol. Mano plaukų slinkimas nustojo po mėnesio, tačiau ką daryti, kad plaukai augtų greičiau ir sveiki? Tam nusprendžiau įsigyti ir pagalbinių priemonių. Į Maximą šiuo tikslu nueiti nepakanka. Kadangi daug metų dirbau grožio salone ir žinau, kad profesionalios priemonės daug veiksmingesnės, nusprendžiau įsigyti būtent tokių. Dabar yra begalė įvairiausių parduotuvių internete, tad kam gaišti laiką, važinėti, geriau pasiskaitau aprašymus, pasižiūriu atsiliepimų ir perku! 
Šį kartą apsipirkau parduotuvėje www.kuryba.eu ir likau labai patenkinta, auginu tyliai kasas, o apie viską šiame video:

0 komentarai (-ų):