Paakių maskavimas

11:53 tavomuza 1 CommentsDažna dama galvoja, kad jeigu pasidažė blakstienas ir lūpas, tai jau didžioji dalis makiažo yra atlikta. Sutinku, tai ryškūs akcentai, tačiau tai nėra pagrindas. Svarbiausia, kad mūsų veidas atrodyti gaiviai, sveikai, tad reikėtų pradėti nuo veido odos, o tiksliau nuo paakių.
Daugumą iš mūsų kamuoja patamsėjusių paakių problema. Būtent tai sąlygoja, kad galime atrodyti išvargusios, kartais net negaluojančios, nors iš tikrųjų taip nėra. Užmaskavus patamsėjusius paakius veidas atrodo visai kitaip, sveikai, o kartais net ir daug jauniau. Patamsėję paakiai kankina ne tik vyresnio amžiaus moteris, kartais net jaunas paneles. Tai nėra tamsi oda paakiuose, tai kraujagyslės, kapiliarai, kurie išsidėstę poodiniame sluoksnyje, o kadangi paakių oda yra itin plona, ji tarsi persišviečia. Jeigu kraujagyslės yra tamsesnės, ryškesnės, tai atsispindi ir paakiuose, dėl to jie dažnai būna patamsėję.
Ar verta tepti paakius specialiais kremais ir tikėtis, kad problema bus išspręsta? Mano nuomone neverta. Verta tiesiog drėkinti paakių odą, naudoti specialius, paakiams skirtus kremus. Kadangi paakių oda skiriasi nuo veido odos, yra plonesnė, turi būti naudojamas ir kitoks kremas, skirtas būtent šiai sričiai.
Šiuo metu viena populiariausių priemonių norint užmaskuoti patamsėjimą paakiuose yra būtent oranžinės spalvos kreminės konsistencijos korektoriai. Kai kurios įsigudrina naudoti net lūpų dažus! Esmė tame, kad oranžinė spalva neutralizuoja patamsėjimą. Po to galima užsitepti šviesinančią priemonę (skysta pudra, maskuokliai) pagal poreikį. Labai svarbu viską fiksuoti su sausa pudra tam, kad maskavimas išsilaikytų maksimaliai ilgai, o priemonių sluoksniai nesubėgtų į raukšleles.
Apie viską nuo pradžių, žingsnis po žingsnio:


1 komentarai (-ų):

Silvija rašė...

Kol nebuvo atliktas kapiliarų šalinimas, tai man asmeniškai joks makiažas nepadėdavo. Tikra tiesa, svarbiausia sveikai atrodanti oda, o tik po to visi kiti niuansai.