Mergaičių paslaptys. Kaip rūpinuosi savo sveikata?

06:07 tavomuza 10 Comments

Ilgais žiemiškais vakarais galime nuoširdžiai išsipasakoti bene visomis temomis, tačiau yra tokių, kurios skaitomos tabu. Apie tai kalbama mažai ir nedrąsiai... Esu dariusi keletą video įrašų apie higieninius paketus, įklotus, kelnaites ir kartais net suaugusios (turėtų būti ir subrendusios) moterys reaguodavo į šias temas labai skeptiškai. Būta net patyčių, kaip galiu "reklamuoti" kelnaites! Tačiau man tai nerūpi. Šiandien noriu su Jumis pabendrauti būtent šia intymia tema! Iš praeitų straipsnių, video įrašų matau, kad tai labai aktualu, interneto platybėse informacijos ne daug, tad nebūsiu toji, kuri abejingai praeis pro šalį. Noriu dalintis patirtimi ir apie tai kalbėti garsiai!
Žiema. Visi aplink serga ir neneigsiu - mano imunitetui irgi reikia pagalbos. Kaip gelbėjuosi nuo ligų? Mano šio žiemos sezono būdas yra sportas, sveika mityba, kasdien dviguba dozė vitamino C bei maisto papildai priklausomai nuo poreikio. Plaukams geriu Biotiną (šiuo metu Hair Jazz vitaminus, kurių sudėtyje yra ir biotino). Žarnyno (o tuo pačiu ir makšties) mikroflorą gerinu su Ecocillin oral maisto papildu, apie kurį noriu Jums papasakoti plačiau.
Nežinau kaip Jums, bet man pernai metai (apie tai jau pasakojau ne kartą) buvo tiesiog siaubingi. Daug streso, pergyvenimų sąlygojo ir pablogėjusią sveikatą, imuniteto nebuvimą. Bet kokia liga, virusas mane užpuldavo vos pagalvojus apie juos! Nežinojau, ko griebtis! 
Žinoma, gydžiausi, tačiau kaip apsisaugoti nuo viso to? Kaip išsigelbėti? 
Kadangi stipriai pakeičiau savo mitybą, pradėjau rūpintis ir tuo, kaip gi veiks mano žarnynas. Iš interneto platybių sužinojau apie puikų sprendimą, t.y. maisto papildas, kurio sudėtyje yra net 5 milijardai lakobakterijų! Patekusios į žarnyną jos dauginasi ir atstato pusiausvyrą. Vėliau per tiesiąją žarną jos migruoja į makšties gleivinę. Išskirdamos organines rūgštis ir vandenilio peroksidą laktobakterijos atkuria žemą pH makštyje, kuriam neatsparūs žalingi mikroorganizmai.
Geriausias dalykas yra tame, kad Ecocillin Oral patogu vartoti bet kur ir bet kada. Preparatas tinkamas visais moters gyvenimo laikotarpiais – nuo brendimo iki menopauzės, įskaitant nėštumą ar pogimdyminį periodą, kas reiškia, kad organizmui niekaip nepakenksime, o nauda yra įvairiapusė.
Tiesą sakant būdavau labai skeptiška papildu klausimu, tačiau išbandžiusi šiuos pastebėjau, kad jie tikrai veiksmingi ir esant menkiausiam įtarimui ar nepatogumui tiek žarnyne, tiek makštyje galiu vėl pradėti juos vartoti ir viskas atsistatys. Jau keletą mėnesių džiaugiuosi šiuo atradimu, todėl kviečiu ir Jus, mano mielosios skaitytojos ir sekėjos, bent jau pasižiūrėti, kas tai yra ir prisiminti šį papildą kai tik jausite nepatogumą ir tiesiog turėsite įtarimų, kad pvz. Jūsų makštyje nori apsigyventi koks nors grybelis ir pan.
Sakysite - "grybeliai? Apie ką ta MŪZA čia kalba?". Bet žinote ką, tiek iš savo patirties, tiek iš draugių pasakojimų galiu užtikrinti, kad kartais netgi per didelis dėmesys higienai, pvz. per dažnas prausimasis naudojant muilus gali sąlygoti tai, kad makšties pH taps žemas ir dėl to atsiras grybelis. Atrodytų, visai nekaltas, naudingas veiksmas, tokia smulkmena, o tam tikru laiku gali pavirsti ir grybeliu...Saugokite save, mano gražuolės, kalbėkite visomis temomis su savo mamomis, daugėmis!
Einu išgerti savo Ecocillin, nes rūpinuosi savimi! 

10 komentarai (-ų):

Anonimiškas rašė...

hmmmm... bla bla bla nuoboduuuu....

Vaida rašė...

Ačiū! Turime savimi visapusiškai rūpintis. Būtinai pasidomėsiu plačiau apie tai.

Anonimiškas rašė...

niekada negirdejau apie sias priemones bet dabar tikrai pasidomesiu placiau, aciu Muza kad nepabijojai tokiomis temomis kalbeti ir dalintis :)

Adelė rašė...

O ar gali imunitetas susilpnėti nuo kontracepcijos? Šiuo metu naudoju šią spiralę: https://www.vaistine.lt/Mirena_20mcg/24val_spirale_intrauterine_sistema_N1/CatalogStoreDetail.aspx?ID=343566 ir viskas kaip ir susitvarkė. Bet prieš tai naudojau hormonines tabletes ir tikrai kažkaip dažnai sirgdavau ir vis kokių negalavimų būdavo. Tad net suabejojau.. Gal tam tikra kontracepcija gali ir imunitetą įtakoti?

tavomuza rašė...

Adele, taip, žinoma, bet kokie vaistai gali veikti imunitetą ir gan stipriai.

Melis Gallegos rašė...

Noriu visiems čia papasakoti, kaip DR WALE pakeitė mano likimą. Beveik penkiolika metų dirbau pardavėja automobilių įmonėje ir vos gavau komisinio atlyginimo už sąskaitas, o tam tikras kolega pirko namus. Buvau sutrikęs dėl jos, nes visi pavydėjo, kiek komisinių ji uždirbo. Nesupratau, kas yra negerai, nes buvau geras savo darbe ir nebuvo nieko papildomo, dėl ko ji darė ją kitokia, ir beveik penkerius metus negalėjau sukaupti drąsos jai išreikšti save. Vieną dieną, kai ji mane vežiojo, paprašiau jos duoti patarimų ir nusprendžiau iš jos mokytis, bet ji pasakė, kad aš geriau dirbu darbą, todėl mane dar labiau supainiojo, nes, matyt, ji buvo geresnė. Po daugelio pokalbių ji man pranešė apie DR WALE, kuris jai atliko sėkmės burtą, dėl kurio ji tapo išskirtine. Ji davė man savo kontaktą ir paprašė pasikalbėti su juo ir padaryti viską, ko jis paprašys. Praėjo septyni mėnesiai, ir aš ką tik nusipirkau savo pirmąjį namą ir sutaupiau pakankamai pinigų, kad galėčiau išsiųsti savo mergaites dvynes į koledžą. Aš buvau palūžęs ir benamis ir niekada neįsivaizduoju, kad taip greitai turėsiu namą. Ačiū DR WALE. Paprašykite jo pagalbos ir su jo leidimu palieku jo tiesioginį kontaktinį numerį WhatsApp / Viber: +2347054019402 ARBA El. paštas: drwalespellhome@gmail.com

PROFESIONALUS RABUOTOJAS, KURI GALI JUMS PADĖTI MEILĖS BUVO SKUBIAI SUGRĄŽINTI BUVUSIĄ MYLĖTOJĄ PO IŠSKYRIMO/SKYRYBŲ, NET JEI JŪSŲ SITUACIJA ATRODO BEILĖTIŠKAI! KONTAKTAI: DR WALE PER WHATSAPP/VIBER: +2347054019402 TIKRAI YRA GERIAUSIAS RAŠYBOS RATIKAS INTERNETU, IR JO REZULTATAS GARANTUOJA 100 %.
Po šešerių santuokos metų su vyru mano vyras pradėjo vaikščioti su kitomis merginomis ir rodė man šaltą meilę, kelis kartus grasina skirtis, jei išdrįsčiau suabejoti jo romanu su kitomis merginomis, buvau visiškai sugniuždyta ir sutrikęs, kol vienas senas mano draugas papasakojo apie burtininką internete DR WALE, kuris meilės burtų galia padeda žmonėms išspręsti jų santykių ir santuokos problemas. Kai susisiekiau su DR WALE, jis man pasakė viską, ką turėjau padaryti, ir aš vykdė visus jo man duotus nurodymus ir padariau viską, ko jis prašė. po kelių savaičių viskas pradėjo klostytis į gera, dabar jis nustojo vaikščioti su merginomis ir yra su manimi visam laikui ir tikrai. Dėl savo santykių ar santuokos problemos susisiekite su DR WALE puikiu burtininku.
cia jo kontaktas..
WhatsApp / Viber: +2347054019402 arba
drwalespellhome@gmail.com

Janina Tavas rašė...

Šiame gyvenime mes visi nusipelnėme būti laimingi savo santuokoje. santuoka skirta geresniam ir blogiausiam laikui, santuoka skirta tam, kad abu tėvai sustiprėtų ir kartu augintų vaikus. to reikia visoms santuokoms. Esu dėkingas už pagalbą, kurią DR WALE suteikė man ir mano vyrui, kad mūsų santuoka žlugo. daugiau apie mūsų vaikus. Kai pradėjau pastebėti jo juokingą elgesį, greitai pasakiau draugui, kuris supažindino mane su DR WALE, tada papasakojau DR WALE apie savo problemas, su kuriomis susiduriu santuokoje. Ar iš ten DR WALE man pasakė viską, ką reikia padaryti, aš padariau viską, ko jis prašė, taip pat sumokėjau už prekes, kurių prašė. Kai dabar rašau šį liudijimą, mano laimė buvo atstatyta, o aš ir mano vyras dabar esame laimingi kartu. Jei esate DR WALE, susisiekite su juo WhatsApp / Viber: +2347054019402 arba el. paštu: drwalespellhome@gmail.com

Gerda rašė...

yra svarbu, kad būtų atlikti profilaktiniai tyrimai moterims.. aš tiriuosi kas metus arba kas du. tada žinosi ką stiprinti konkrečiai.

Zenais Atticus rašė...

Sveiki dar kartą, tik norėjau padėkoti už meilės burtą. Norėjau papasakoti trumpą savo santuokos istoriją Mano vyras paliko mane dėl jaunesnės moters ir aš buvau sugniuždyta. Atrodė, tarsi ji būtų jį užkeikusi, vyras per naktį atsisuko prieš mane be jokio įspėjimo. Tai atsitiko šiais metais, aš labai norėjau, kad jis sugrįžtų, nes daug ką sukūrėme kartu ir tai sudaužys vaikų širdis. Naudojau kiekvieną burtų liejimo svetainę, kurią galėjau rasti be rezultatų. Tada pamačiau konkretų liudijimą apie DR WALE ir tai tikrai suteikė man vilties, nes tai buvo panašu į mano atvejį. Susisiekiau su juo ir jis man viską paaiškino, ką turėčiau daryti. Jis pradėjo dirbti su manimi ir dėl visų jo nuostabių darbų mano vyras šiuo metu yra šalia manęs, o tai yra svajonės išsipildymas. Esu labai laimingas ir privilegijuotas, kad susipažinau su DR WALE. Ačiū! Jei turite panašių problemų, susisiekite su DR WALE ir būkite tikri, kad sulauksite pagalbos.
Čia jo kontaktas.
WhatsApp/Viber: +2347054019402 arba
El. paštas: drwalespellhome@gmail.com