Mergaičių paslaptys. Kaip rūpinuosi savo sveikata?

06:07 tavomuza 5 Comments

Ilgais žiemiškais vakarais galime nuoširdžiai išsipasakoti bene visomis temomis, tačiau yra tokių, kurios skaitomos tabu. Apie tai kalbama mažai ir nedrąsiai... Esu dariusi keletą video įrašų apie higieninius paketus, įklotus, kelnaites ir kartais net suaugusios (turėtų būti ir subrendusios) moterys reaguodavo į šias temas labai skeptiškai. Būta net patyčių, kaip galiu "reklamuoti" kelnaites! Tačiau man tai nerūpi. Šiandien noriu su Jumis pabendrauti būtent šia intymia tema! Iš praeitų straipsnių, video įrašų matau, kad tai labai aktualu, interneto platybėse informacijos ne daug, tad nebūsiu toji, kuri abejingai praeis pro šalį. Noriu dalintis patirtimi ir apie tai kalbėti garsiai!
Žiema. Visi aplink serga ir neneigsiu - mano imunitetui irgi reikia pagalbos. Kaip gelbėjuosi nuo ligų? Mano šio žiemos sezono būdas yra sportas, sveika mityba, kasdien dviguba dozė vitamino C bei maisto papildai priklausomai nuo poreikio. Plaukams geriu Biotiną (šiuo metu Hair Jazz vitaminus, kurių sudėtyje yra ir biotino). Žarnyno (o tuo pačiu ir makšties) mikroflorą gerinu su Ecocillin oral maisto papildu, apie kurį noriu Jums papasakoti plačiau.
Nežinau kaip Jums, bet man pernai metai (apie tai jau pasakojau ne kartą) buvo tiesiog siaubingi. Daug streso, pergyvenimų sąlygojo ir pablogėjusią sveikatą, imuniteto nebuvimą. Bet kokia liga, virusas mane užpuldavo vos pagalvojus apie juos! Nežinojau, ko griebtis! 
Žinoma, gydžiausi, tačiau kaip apsisaugoti nuo viso to? Kaip išsigelbėti? 
Kadangi stipriai pakeičiau savo mitybą, pradėjau rūpintis ir tuo, kaip gi veiks mano žarnynas. Iš interneto platybių sužinojau apie puikų sprendimą, t.y. maisto papildas, kurio sudėtyje yra net 5 milijardai lakobakterijų! Patekusios į žarnyną jos dauginasi ir atstato pusiausvyrą. Vėliau per tiesiąją žarną jos migruoja į makšties gleivinę. Išskirdamos organines rūgštis ir vandenilio peroksidą laktobakterijos atkuria žemą pH makštyje, kuriam neatsparūs žalingi mikroorganizmai.
Geriausias dalykas yra tame, kad Ecocillin Oral patogu vartoti bet kur ir bet kada. Preparatas tinkamas visais moters gyvenimo laikotarpiais – nuo brendimo iki menopauzės, įskaitant nėštumą ar pogimdyminį periodą, kas reiškia, kad organizmui niekaip nepakenksime, o nauda yra įvairiapusė.
Tiesą sakant būdavau labai skeptiška papildu klausimu, tačiau išbandžiusi šiuos pastebėjau, kad jie tikrai veiksmingi ir esant menkiausiam įtarimui ar nepatogumui tiek žarnyne, tiek makštyje galiu vėl pradėti juos vartoti ir viskas atsistatys. Jau keletą mėnesių džiaugiuosi šiuo atradimu, todėl kviečiu ir Jus, mano mielosios skaitytojos ir sekėjos, bent jau pasižiūrėti, kas tai yra ir prisiminti šį papildą kai tik jausite nepatogumą ir tiesiog turėsite įtarimų, kad pvz. Jūsų makštyje nori apsigyventi koks nors grybelis ir pan.
Sakysite - "grybeliai? Apie ką ta MŪZA čia kalba?". Bet žinote ką, tiek iš savo patirties, tiek iš draugių pasakojimų galiu užtikrinti, kad kartais netgi per didelis dėmesys higienai, pvz. per dažnas prausimasis naudojant muilus gali sąlygoti tai, kad makšties pH taps žemas ir dėl to atsiras grybelis. Atrodytų, visai nekaltas, naudingas veiksmas, tokia smulkmena, o tam tikru laiku gali pavirsti ir grybeliu...Saugokite save, mano gražuolės, kalbėkite visomis temomis su savo mamomis, daugėmis!
Einu išgerti savo Ecocillin, nes rūpinuosi savimi! 

5 komentarai (-ų):

Anonimiškas rašė...

hmmmm... bla bla bla nuoboduuuu....

Vaida rašė...

Ačiū! Turime savimi visapusiškai rūpintis. Būtinai pasidomėsiu plačiau apie tai.

Anonimiškas rašė...

niekada negirdejau apie sias priemones bet dabar tikrai pasidomesiu placiau, aciu Muza kad nepabijojai tokiomis temomis kalbeti ir dalintis :)

Adelė rašė...

O ar gali imunitetas susilpnėti nuo kontracepcijos? Šiuo metu naudoju šią spiralę: https://www.vaistine.lt/Mirena_20mcg/24val_spirale_intrauterine_sistema_N1/CatalogStoreDetail.aspx?ID=343566 ir viskas kaip ir susitvarkė. Bet prieš tai naudojau hormonines tabletes ir tikrai kažkaip dažnai sirgdavau ir vis kokių negalavimų būdavo. Tad net suabejojau.. Gal tam tikra kontracepcija gali ir imunitetą įtakoti?

tavomuza rašė...

Adele, taip, žinoma, bet kokie vaistai gali veikti imunitetą ir gan stipriai.