Gražias dienas kurkimės pačios!

02:10 tavomuza 1 Comments


Šiandien turime ypatingą šventę, tai MŪSŲ šventė! Mano mielos damos, būkite laimingiausiomis ir gražiausiomis moterimis!
Daug kas sako, kad švęsti reikia ne tik ypatingomis dienomis, bet ir tuomet, kai kalendorius rodo visai nereikšmingas datas. Aš Jums siūlau švęsti viską!
Kaip tai darau aš? Švenčiu kiekvieną pasitaikiusią progą, stengiuosi džiaugtis smulkmenomis ir tai tikrai veikia! Juk iš smulkmenų ir susideda tos ypatingos dienos.
Ypatingą pasiūlymą bei konkursą Jums turi ir Intymi Pagunda! Galite rasti keletą įdomių idėjų kaip kasdien galite nustebinti savo mylimą žmogų bei žinoma, sudalyvauti konkurse! Aš jau dalyvauju, kviečiu ir Tave! Daugiau apie visą reikalą čia: INTYMI PAGUNDA TAU!


1 komentarai (-ų):

Kestinuke rašė...

Taip! Švęskime pačios! Bet labai smagu kai už mus ir švenčia kiti.. :) Mano vyras visada padaro man tokią šventę per moters dieną, lyg tai būtų mano antrasis gimtadienis. Šiais metais padovanojo didžiausią glėbį gėliu ir kuponą, kuriame suteikiamas vienas reiki seansas, kadangi pasiskundžiau, kad po antro vaiko gimimo daug labiau sunku darosi atsipalaiduoti.. :) Kai taip švenčia ir pati nori švęsti.