DSM: storėjimo metas ir nauja sesė Chalena!

23:41 MŪZA 0 Comments

Šiemet atostogas susiplanavau rudeniui, nes norėjau pasidžiaugti Lietuvos vasara. Lietuvoje vasaros nebuvo. Jos ieškoti išvykome į Kretą, miestelį Malija. Turiu pripažinti, kad spalio pabaiga kelionei į Kretą jau nėra tinkama. Orai vėsta, viena diena gali būti panaši į tikrą vasarą, bet kitą dieną ateina didelis vėjas, bangos ir jau norisi šiltų drabužių. Verčiau važiuokite į rugsėjo pabaigą. 
Prieš pat atostogas aplankė tas moteriškasis siaubas: neturiu pedikiūro! Esu iš tų damučių, kurios kojų nagai visada lakuoti ir staiga suvokiau, kad pamiršau atsinaujinti! Išgelbėji rinkinukas su E.Mi produktais, kurį gavau prieš kurį laiką, tačiau buvau pamiršusi. Ir ką Jūs sau manote? Lakas puikiai atlaikė atostogas ir nuostabiai blizgėjo! Rekomenduoju!
Kretoje buvau ne pirmą kartą, tad jos kultūros jau teko uostyti. Šį kartą per daug nekeliavome, nes vis tik Osvaldui dar nėra nei ketverių, jam greitai pabosta vaizdai ir sunku nusėdėti vienoje vietoje ilgesnį laiką, tad viskas, ką galėjome nuveikti be didesnių problemų, tai keliauti nuomotu automobiliu. Patiko, smagu, tik rekomenduoju pasirinkti didesnį, ne mini cooper, nes su tuo tai jausmas lyg esi Flinstonų automobilyje, kuriame ne sėdi, o bėgi savo kojytėmis.
Ilsėjomės viešbutyje Sirens Beach & Village, kuris yra Malijoje. Malija yra nedidelis kurortinis miestelis, maždaug 20min.kelio automobiliu nuo Herakliono, kur yra oro uostas. Viešbutį rekomenduoju. Jis netviska prabanga, tačiau tvarkingas, maistas skanus, įvairus, o labiausiai žavi jo lokacija: ramioje, gražioje vietoje prie pat jūros. Jeigu turėčiau galimybių grįžti - mielai tai padaryčiau.
Apie viską nuo pradžių ir su vaizdas šiame video įraše:

0 komentarai (-ų):