DSM: mano nauji antakiai ir mitybos paslaptys

14:16 MŪZA 0 Comments

Pastaruoju metu gyvenimas pas mane skrieja tokiu tempu, kad neturiu kada pasakyti "stop" ir sustoti bent sekundei. Bet ir nenoriu. Būtent atostogaudama suvokiau, jog aš ir darbai esame neatsiejami. Blogai jaučiuosi ir tiesiog kraustausi iš proto jeigu neturiu milijono darbų. Man to reikia kaip oro. Įprotis.
Šį kartą dar pabumbėsiu ir apie tai, kaip aš nusprendžiau tobulinti savo išvaizdą. Pradėjau nuo baltos šypsenos Kauno Denticijoje, o dabar ėmiausi ir antakių! Pasidariau permanentinį antakių makiažą! Seniau esu dariusis, bet buvo jau išblukęs ir apskritai nežinia, kada bedarytas.
Smashbox renginyje pamačiau įdomių lūpų dažų, o Sugamour vaišino mus ypatingais desertais. Ką jau bekalbėti apie gražuoliuką Smashbox visažistą Sebastianą! Šampanas, jis, grožis aplink - niekaip nesinorėjo grįžti į realybę ir suvokti, kad po tų pietų dar ir į darbą reikia grįžti.
Dar viena nereali naujiena, tai nauja prekė mano internetinėje krautuvėlėje! Šį kartą tai nėra mano dizaino prekė, tiesiog išbandyta itin kokybiška prekė, kurią rekomenduoju įsigyti kiekvienam! Kas tai? Ypatinga maisto dėžutė su skyreliais! Kviečiu apie viską detaliau pamatyti šiame video įraše, kuriame, beje, išbandžiau ir naujausią Douglas siūlomą grožio prietaisėlį Lumina 2 mini iš Foreo:

0 komentarai (-ų):