DSM: perku keliones ir gaunu pinigų! Kur keliausiu?

05:14 MŪZA 0 Comments

Labai norėtųsi dažniau daryti video įrašus. Vis pritrūksta laiko. Teisinuosi sau, kad esu be galo užsiėmusi, bet kartais kai pasižiūriu į darbo rezultatus, jaučiuosi nenuveikusi nieko. Žinoma, kaip sakoma, Maskva ne iš karto buvo pastatyta. Tikiuosi, kad ir aš kada nors turėsiu savo "Maskvą". 
Aplinkiniai žmonės dažnai net neįsivaizduoja, kiek idėjų, norų, darbų verda mano kasdienybėje. Gaila ne visuomet rezultatai yra tokie, kuriais norisi pasidalinti, tačiau daugumoje atvejų vis pasipasakoju Jums, mano gražuolės.
Labai džiaugiuosi savo paskutiniu projektu, galima sakyti net didžiuojasi tuo, kad mano kurtas kosmetinės išpirko vos per keletą dienų! O kiek buvo kalbų: "nesąmonė, negražu, fuj, gėda...". Įsivaizduoju, kad jeigu tik būčiau mažiau drąsi, klausyčiausi aplinkinių žmonių, tai mano kosmetinė gyvenime nepamatytų tos dienos šviesos. Įvyko. Pavyko. Sėdžiu su plačia šypsena.
Su draugėmis sugalvojome važiuoti į Kauną. Ne šiaip sau, į Selo koncertą. Nei fanės esame didelės, nei bilietai pigūs, bet norisi naujų vėjų, nestandartinio laisvalaikio. Apie viską detaliau naujame mano video įraše:

0 komentarai (-ų):