Nauji batai ir Absenttos gimtadienis!

23:27 MŪZA 0 Comments

Šiemet pirmą kartą man teks išbandyti Deichmann batus! Seniau tai nebūdavo progos, tai modelių. Dažniausiai batus perku Aldo, tačiau kitoms parduotuvėms tikrai nesakau "ne". 
Šį kartą Deichmann suruošė Lietuvos mados tinklaraštininkėms rudens/žiemos kolekcijos pristatymą. Buvo pristatytos naujausios mados, rodomi madingi deriniai su Deichmann batais. Man, aukštoji mada, yra kažkas neapsakomo, labai smagu žiūrėti kaip žmonės nujaučia ją, kaip moka viską derinti, man tai visiškas kosmosas. Aš moku derinti makiažą prie aprangos, šukuoseną, tačiau pačios aprangos detales man suderinti sudėtingiau, ypač jeigu reikia naudoti itin ryškius akcentus. Juk juodas kelnes ir švarką gali užsidėti bet kas, bet prie to švarko priderinti ryškių detalių - tai jau menas.
Keletas kadrų iš renginio:
Dar paruošiau Jums video įrašą apie tai, kokius Deichmann batus išsirinkau, ar jie patiko mano šeimai. Taip pat video įraše pamatysite Absenttos (kam įdomu, nuoroda į jos tinklaraštį: http://www.absentta.com/ ) gimtadienio akimirkas. Turiu pripažinti, kad Absentta nuostabiai gamina, jos gimtadienio tartaras buvo toks skanus, kad visos alpome dėl recepto, kurio negavome. Aš irgi neišduočiau savo firminio patiekalo recepto niekam, tačiau savojo dar neturiu, nors svajoju.

0 komentarai (-ų):