Mano svajonė išsipildė!

03:36 MŪZA 0 Comments

Pradėsiu nuo to, kad kiekviena iš mūsų turime tam tikrų svajonių. Vienos būna didesnės, kitos mažesnės. Svajonė, kurią pagaliau įgyvendinau man yra didžiulė. Kodėl? Nes to norėjau ilgą laiką, tačiau vis nebuvo progų, laiko, pakankamai finansų ją įgyvendinti.
Tai nėra nei įsigytas turtas, nei tolima kelionė. Tai tiesiog mano dizaino kosmetinė! Visuomet turėdavau problemų įsigyjant kosmetinę. Tai ji per didelė, tai per maža, tai spalva ne ta, nepatogi. Vieną kartą sugalvojau, kad labai norėčiau pagaminti savo dizaino kosmetinę. Ilgus metus bandžiau tai derinti su įvairiais gamintojais, tačiau tiek kainos, tiek kitos sąlygos man vis atrodydavo utopinės. Galu gale, kur aš tą kosmetinę pardavinėsiu? Juk nevaikščiosiu po parduotuves ir nesiūlysiu savo prekės. Tuomet kilo mintis, kad reikia ir internetinės parduotuvės. Juk šiais laikais žmonės taupo savo laiką ir viską nori įsigyti būtent internetu. Aš pati labai atpratau nuo vaikščiojimo po parduotuves ir tiesiog dievinu apsipirkimą internetu. 
Tuo metu kai ši bendra idėja vis sukosi mano galvoje bandydavau su kuo nors pasitarti, ieškoti atsakymų į klausimus: kaip tai veikia, kaip reikia daryti? Kadangi mano aplinkoje nebuvo žmonių, kurie turėtų panašios patirties, mano svajonė neatrodė lengvai pasiekiama, tačiau laikai keitėsi ir pagaliau, po maždaug 5 metų tylių pamąstymų aš ryžausi tai įgyvendinti! Nusprendžiau, kad: velniop!, neklausysiu visų pesimistų, kurie aiškina man, kad tik investuosiu, o grąža čia neypatinga ir padarysiu tai, ko noriu.
Pagaliau galiu sau pasakyti: tu tai padarei! Ir net nesvarbu, kokia bus/nebus grąža, aš tai padariau visų pirma dėl savo svajonės, antra - dėl visų tų, kurioms reikia praktiškos ir gražios kosmetinės, kurios nori kažką mielo padovanoti savo artimiausioms.
Lai mano kosmetinės kelias iki Jūsų rankinės ir nebus lengvas, tačiau visada žinosiu, kad svajonės yra tam, kad jos pildytųsi ir pats procesas yra ypatingai malonus!

Mano svajonių kosmetinę galite apžiūrėti ir įsigyti: parduotuvė
Apie viską plačiau mano video įraše:

0 komentarai (-ų):