DSM: kvepalų dievai ir mano gyvenimo naujienos!

12:16 MŪZA 0 Comments

Šiomis dienomis vyksta nemažai renginių ir pristatymų, tačiau šis buvo ypatingas. Be eilės žinomų veidų, svečių iš užsienio buvo ir daug visko, ką galėjome pauostyti, pačiupinėti, net ir paragauti. Nustebino, kiek daug žmonių sugebėjo suburti Sirowa! Kas yra Sirowa? Tai įvairių prekinių ženklų atstovas, kuris aprūpina Lietuvą kvepalais, kosmetika. Buvo pristatytos nerealios kvepalų, kosmetikos naujienos. Turėjome galimybę išsirinkti patinkančius kvepalus!
Po pristatymo visos puolė nusifotografuoti ir tiesiog pasibūti nuostabiame, numylėtame Workland balkone! Iš jo atsiveria puikus vaizdas į Gedimino prospektą. Tiek romantikos! Na, mano silpnybę senamiesčiui žinote, tad tas balkonas mane traukte traukia. Ir ten manęs laukė neįtikėtina pažintis! Pirmą kartą pamačiau gyvai naują youtuberę Gretą, kuri turi kanalą pavadinimu "Bitinaitė Beauty". Visada įdomu gyvai pamatyti tą, kurią iki šiol matei tik per video įrašus. Greta pradėjo kurti neseniai, tačiau jau apsilankė pirmame renginyje, sakė jaučiasi kaip pirmokė, tačiau neabejoju, jog greit įpras prie šio tempo. Pasišnekučiavome tarpusavyje ir apie užimtumą, kad dirbančioms kitus darbus apart youtube vaizdo įrašų kurimo nėra lengva susiplanuoti laiką renginiams, kurie vyksta dieną. Nuraminau Gretą, kad vis tik dauguma renginių vyksta vakarais ir į juos tinklaraštininkės kviečiamos, palyginus, neseniai, tad ji pradėjo šį kelią pačiu laiku! Įdomiausiu laiku!
*Nuotraukos, kurios yra šiame įraše darytos renginio organizatorių.
Kodėl šį kartą tiek daug dėmesio skiriu renginio aprašymui? Dėl to, kad man labai patiko viskas, kaip tai buvo pateikta ir suorganizuota. Tiesa, pasakojimas apie kiekvienus iš kvepalų pristatyme buvo ilgokas, tačiau tai, kad turėjome galimybę besiklausydamos ir pauostyti vertė mus laukti sekančio kvapo! Taip pat galėjome išbandyti Sensai, Max Factor, Rimmel bei Borjouis kosmetikos naujienas.
Apie viską detaliau mano video įraše, kuriame, beje, papasakosiu ir apie naujienas mano gyvenime:0 komentarai (-ų):