Užsidirbu internetu ir švenčiu Gimtadienį!

07:30 MŪZA 0 Comments

Mėgstate savo gimtadienio dieną? Žinau, kad dauguma nemėgsta. Reikia tą dieną paminėti, atsiranda išlaidų, reikia skirti laiko, galų gale suvokiame, kaip greitai bėga laikas ir nesinori įsisąmoninti, kad senstame. Žinoma, iki 21 gimtadienio to nejaučiame, nes vis norisi būti vyresne :)
Man laikas bėga itin greitai, tačiau savo gimtadienius labai mėgstu. Tai ypatinga šventė, kurią visada švenčiu. Jei tik galiu - audringai! Man labai svarbu tą dieną pamatyti tuos, kurie yra artimiausi ir būtent su jais praleisti laiką. Mano gyvenime nėra atsitiktinių žmonių, tik išrinktieji, kuriuos man duoda gyvenimas, arba pasiimu pati.
Šiemet mano gimtadienio šventė nebuvo itin didelė, tačiau labai jauki, linksma. 
Gimtadienio diena buvo ilga, daug spėjau nuveikti. Rytas prasidėjo balionais ir sportu. Vėliau parodžiau Jums savo numylėtą BONUSWAY sistemą, kurią naudoju apsipirkinėdama internetu ir iš to gaunu pinigų! Beje, nepamirškite užsidirbti ir Jus, nes kodėl gi ne? Su mano nuoroda dar ir 5 Eurus gausite dovanų nuoroda! Man parodė draugė, irgi gavau savo pirmus bonusus dovanų, sekančius jau užsidirbau. 
Apie viską plačiau šiame ilgame gimtadienio dienos video įraše:

0 komentarai (-ų):