Geri nebrangūs batai internetu!

12:13 MŪZA 0 Comments

Bendradarbiauju su keletą internetinių parduotuvių iš Kinijos ir kuo toliau, vis labiau man patinka rinktis iš ten ne drabužius, bet daiktus, o šį kartą net avalynę! Išbandžiau seniai nebandytą parduotuvę ROSEGAL , kuri patraukė prekių įvairove ir darbuotojų geranoriškumu. Prekes gavau po 2 savaičių nuo užsakymų, muitų neteko mokėti, kas irgi buvo labai patogu.
Kasdienai į darbą nešioju aukštakulnius ir juos renkuosi visuomet labai atsakingai. Jie būna brangesni, būtinai odiniai ir patogūs, nes su jais turiu išbūti visą dieną, taupyti šioje vietoje negalima. Tačiau turiu ir tokių akimirkų, kad reikia kažko žaismingo, derančio prie vasarinės suknelės tiesiog valandai-dviem. Tuomet gelbėja ir pigesni sprendimai, tokie kaip pvz. pasirinkimai iš Rosegal. Turiu pripažinti, kad gautais batais buvau sužavėta. Jie ne tik gražiai atrodo, kokybiškai pagaminti, bet ir yra patogūs. Nesitikėjau tokio rezultato!

Be batų užsisakiau papuošalų, kuriuo beje irgi mėgstu keisti. Pagal madas, sezoną ir nuotaikas kaitalioju bižuteriją. Jos niekaip nesaugau, maudausi, sportuoju su ja, tad dažnai tinka pigesni, bet madingi sprendimai, kurių negaila išmesti. Iš Rosegal, vėl gi, gavau tikrai vertų dėmesio papuošalų.
Apie viską plačiau šiame video:

0 komentarai (-ų):