Diena su manimi. Valgau danguje su madistėm!

21:00 MŪZA 0 Comments

Šiemet kaip niekad dažnai kylu į dangų! Neseniai skraidžiau su oro balionu, o čia gavau pasiūlymą pakilti į dangų pietums! Kodėl gi ne? O jei dar kartu mados blogerės? Išvis nuostabu! Tiek su Lietuvos youtuberėmis, tiek su tinklaraštininkėmis visuomet turiu marias kalbų, tad papildoma kelionė su jomis neprailgsta. Drąsiai galiu sakyti, kad mus jungia viena profesija, nors dažnai darbuose aptarinėjamos temos skirtingos. 
Mūsų kelionė prasidėjo iš Vilniaus. Su LuxExpress autobusu keliavome iki Rygos. Kelionė buvo itin patogi, nes galėjome mėgautis verslo zona, kurioje yra ne tik patogios kėdės, internetas, lizdai, bet ir daugiau vietos kojoms, planšetiniai kompiuteriai bei gėrimai, užkandžiai tiems, kas išalko kelionės metu. Visą kelią pirmyn mes šnekėjomės, o per kelionę atgal spėjau Jums sumontuoti net video įrašą.
Rygoje laikas neprailgo. Lankėmės Laimos šokolado muziejuje bei išbandėme "dinner in the sky" paslaugą. Kai kurioms merginoms drebėjo keliai, kitos visiškai ramiu veidu pakilo į 45 metrų aukštį. Prieš mus atsivėre nuostabioji Ryga žiūrint iš viršaus. Tiesa, man laikas aukštumoje prabėgo itin greitai, tad kitą kartą norėčiau pasibūti ilgiau. Šis restoranas atvyksta į Vilnių nuo rugpjūčio 23 dienos  ir bus keletą dienų (2017), tad ir Jūs galite jį išbandyti.
Kviečiu pasižiūrėti video įrašą, kuriame be minėtų pramogų išgirsite, ar Lietuvos youtuberiai reklamuoja kažką už pinigus, ar tai realu.


0 komentarai (-ų):