Kaip rinktis drabužius? Fashionmia, romwe, shein

00:01 MŪZA 0 Comments

Dažniausiai per video haul'us rodau Jums savo drabužių pasirinkimus ir derinius, tačiau šį kartą papasakosiu kaip aš pasirenku drabužių dydį. Nors jau kurį laiką vadovaujuos savo strategija, vis tiek kartais pasitaiko neatitikimų. Apart keletos klaidų dauguma drabužių būna tinkami. Tiek įpratau rinktis drabužius internetu, kad nueiti gyvai į parduotuvę drabužio paieškoms man yra tikra kankynė. Vargina žmonės, aplinka, viskas pradeda erzinti ir pasijaučiu kaip vyras! Juk jiems dažniausiai nepatinka vaikščioti po parduotuves. Nepatinka man ta būsena, nes seniau man tai buvo malonumas, o dabar štai nebe. Gal senstu? :) Džiaugiuosi tuo, kad bent apsiperkant internetu tas džiaugsmas nėra dingęs. 
Žinoma, dažniausiai tuos drabužius tiesiog gaunu bendradarbiavimo sąlygomis, tačiau nevadinu to "nemokamu" daiktu, kadangi susimokėti reikia darbu, kuris trunka ne 5 minutes, nors visa tai man be galo patinka. Galiu eksperimentuoti į valias ir jeigu kur nors nepataikiau, tai nukenčia tik investuotas laikas.
Šį kartą pasidalinu tuo, ką gavau iš 3-jų parduotuvių: fashiomia, romwe ir shein. Tiesa, keletas daiktų iš šių užsakymų dar keliauja, bet nekantravau pasidalinti tuo, ką jau turiu:

0 komentarai (-ų):