Lietuvos Youtuberės. Ką žiūriu ir kodėl?

14:12 MŪZA 0 Comments

Labai užsinorėjau padaryti Jums kitokį video įrašą nei pastaruoju metu būdavo. Kad ir kokios įdomios būna tos dienos su manimi, manau, kad kiti dalykai yra ne mažiau įdomu.
Šį kartą nusprendžiau paliesti Lietuvos Youtuberių (merginų) temą. Naujų atsiranda kasdien, tačiau ne visos sugeba, nori išsilaikyti tame kanalų, internetų, redagavimų, nuomonių ir viso kito pasaulyje. Youtubas arba išugdo asmenybę, arba ją sugniuždo, arba negadaro nieko, jei žmogus jame išbuvo neilgai.
Ką Youtube erdvė ir veikla davė man? Visų pirma naujai atgimusį pasitikėjimą savimi, begalę informacinių technologijų žinių, marketingo pagrindus, galu gale naujas pažintis ir visą laisvalaikį suvalgantį mėgstamą užsiėmimą.
Be to, kad pati kuriu video įrašus, labai mėgstu žiūrėti kitų Lietuvos Youtuberių video. Kodėl žiūriu? Dėl sportinio intereso! Vienur mane domina video pateikimas, kitus asmenybė, tretur priežastis gan neaiški.
Šiandieniniame video įraše pasidalinsiu nuomone apie žymiausias Lietuvos Youtuberes, kurias žiūriu nuolatos, kartais žiūrinėju arba tiesiog užsuku pasižvalgyti į jų kanalą. Tarp aptarinėjmų Youtuberių atsidurs ir populiarioji Chanelette, Sugarbonestv, Vikė, Lauritta, Ieva Beauty, EvelinaBrashke, Justina Klev, Greta Gedutyte, Inga Bang, Egle Gus, Erika Bay, Absentta ir kitos.
Kviečiu pasižiūrėti video įrašą:

0 komentarai (-ų):