Dienos su manimi. Man nuspėjo ateitį?

04:14 MŪZA 0 Comments

Pagaliau turiu atostogas! Prisipažinsiu, kad šį kartą jos atostogos tik dėl to, kad nereikia kasdien eiti į darbą, bet dirbti vis tiek tenka, kad ir iš namų. Bet nieko baisaus! Aš stengiuosi į viską žiūrėti teigiamai ir ieškoti tame pliusų! Laisvesnę minutėlę nulekiu su mažyliu prie ežero, ar upės, o jei orai nedžiugina prisėdu prie kompiuterio ir suredaguoju Jums kokį nors video įrašą.
Šios mano atostogos prasidėjo sesers vizitu iš isp. Londres (pamėgome taip vadinti Londoną). Dar laukiame atvykstant mūsų pusbrolio Patriko. Tikiuosi, kad sutiks pasifilmuoti kartu, kad ir Jums būtų įdomesnių vaizdų, ne vien aš kadre.
Savaitgalį smaginomės kaime visais įmanomais būdais. Atradome juokingą beždžionėlę Bongo, kuri man nuspėjo ateitį! Juokėmės iš to, kaip šiais laikais galima paklausti bet ko ir tau bus atsakyta! 
Dar vienas juokingas atostogų atradimas, tai Eucerin kremas nuo saulės. Kodėl juokingas? Nes kuo rimčiausiai saugo ne tik nuo saulės, bet ir nuo uodų, kurie nekanda ten, kur patepta, bent jau man veikė. Dalinuosi kremų nuotrauka, jei kam prireiktų.

Apie viską plačiau, kas vyko, kur ir su kuo šiame video įraše:

0 komentarai (-ų):