Diena su manimi. Funxtion sportas ir šokoladinė nuodėmė

23:04 tavomuza 0 Comments

Visos mūsų dienos yra labai skirtingos, kokį gyvenimo būdą beturėtumėte. Vadovaujuosi taisykle, kad visuomet reikia stengtis nuveikti kuo daugiau! Didelis užimtumas dienos bėgyje sąlygoja man gerą nuotaiką ir reikalingumo jausmą. 
Dažnai klausiate manęs, iš kur pas mane tiek pozityvumo, kaip sugebu pastoviai būti geros nuotaikos. Viena iš priežaščių - sportas. Kol kas jame esu tik naujokė, nes nuolatos sportuoju virš pusės metų, tačiau tai man be galo patinka ir padaro mane dar laimingesne. Apie sporta savo video kalbėsiu labai daug, nes tai gyvenimo dalis, kurios nenoriu atsisakyti.
Šį kartą nusprendžiau sudalyvauti FUNXTION treniruotėje. Sporto klubas Lemon Gym šiuo metu organizuoja nemokamas treniruotes, kurių metu galima išmokti naudotis FUNXTION aparatu ir sportuoti dar įdomiau bei linksmiau. Treniruotės metu gavome apyrankes, kurių pagalba galėsime būti identifikuoti sistemoje, varžytis tarpusavyje, fiksuoti savo rezultatą, tačiau galima sportuoti tik su FUNXTION monitoriumi, be apyrankių. Sekančią dieną po treniruotės vos vilkau kojas paskui save, o apie visą mano dieną ir kaip gi atrodo tas FUNXTION šiame video:

0 komentarai (-ų):