Rytas su manimi. Einu sportuoti!

05:11 MŪZA 1 Comments

Aktyvus sportas mano gyvenime vis tik būdavo, kartais nutoldavo, bet ta mintis, kad laisvai judu, šokinėju ir lakstau manyje nuolatos gyveno, tarsi tyli svajonė, kažkur čia pat, pasiekiama ranka, tačiau motyvacijos pritūkdavo. Visuomet turėdavau milijoną pasiteisinimų, kodėl neinu į sporto salę. Tiesa, baseinas mano gyvenime, pastaraisiais metais buvo, net pabėgiodavau kartais, bet nuolatinio nenutrūkstamo judėjimo, vis tik pritrūkdavo.
Svorį nesunkiai koreguodavau su mityba, tačiau pastebėjau, kad ir kūnui reikia stangrumo, juk metai bėga, o aš ne jaunėju. Galiausiai vaikučių dar norėsiu! Ir ką? Ką gi sugebėsiu? Ar galėsiu bent kamuolį paspardyti, pabėgioti? Mečiau šalin tinginystę! O kada, jei ne dabar? Pagalvojau, kad pačiai susivokti tų svarmenų pasaulyje nėra taip lengva, tačiau juk galima prašyti profesionalų pagalbos. Ir tik nereikia čia "bla bla.." kaip brangu! Investicijos į sveikatą atsiperka su kaupu, patikėkite! Pasisamdžiau pažįstamą trenerę, kuri gyvena sporto salėje, yra daugkartinė Europos fitneso čempionė ir treniravo mano draugę. Nusprendžiau, kad pasinaudosiu jos paslaugomis tol, kol jausiuos stipriau, žinosiu, ką darau ir kodėl. Kai moki už treniruotę, tai nėra kada žiopsoti ir svajoti, žinai, kad privalai išmokti. Po to pradėjau viską daryti pati, įsivažiauvau. Prisipažinsiu, jog pirmas-antras mėnuo nebuvo lengvi, būta ir tingėjimų, visko, tačiau po truputį atsirado pripratimas, savimotyvacija. Pakeičiau sporto klubą, šiuo metu einu į Lemon Gym ir visa tai man tiek įaugo į kraują, kad į treniruotę dabar einu kaip į kokią pasilinksminimo vietą! Po treniruotės nuotaika pakyla 100 proc.! Nesakau, kad po 4 mėnėsių sporto mano rezultatai ypatingi, tačiau man patinka, kad mano kūnas keičiasi ir keičiasi į gerą! Man patinka tas vaizdas! Santykis su maistu irgi keitimosi stadijoje, atsisakiau nejučia kiaulienos, praktiškai nevalgau miltinių patiekalų, svoris krenta, nors retkarčiais leidžiu sau pasmaguriauti ir suvalgau vieną kitą saldainį.
Ką aš noriu pasakyti Jums, mano mielosios, šiuo įrašu? Tai, kad sportas nėra mūsų priešas, tai mūsų draugas ir svarbiausia - sveikata! Tereikia tai suvokti. Nėra jokių priežaščių, kurios mums neleistų sportuoti! Visus ir viskam yra išeitys ir būdai, tereikia norėti būti sveikai ir pasiryžti tai daryti. Aš labai tikiuosi, kad mano užsidegimas niekur nedings ir sportuosiu visą likusį gyvenimą, nes nuoširdžiai to noriu. Plačiau apie viską mano video įraše:

1 komentarai (-ų):

Anonimiškas rašė...

akivaizdžiai matosi kad žmogus yra tinginys ,laipteliais lipt tingi ,automobilį prie pat pasistato. Pagalvok kiek numestum kg. jei vaikščiotum daugiau ;)