Diena su manimi. Mūza tapo virėja?

22:09 MŪZA 0 Comments

Eilinė diena su manimi, bet tuo pačiu ypatinga tuo, kad vos per keletą minučių tapau virėja, o tiksliau beveik konditere! Pasinešiau čia vieną dieną ant Kauno Grūdų miltų mišinių ir nusprendžiau išbandyti, kokia esu virėja, ar sugebėsiu pasigaminti kad ir tas pačias spurgas.
Mano mažylis man su mielu noru padėjo ir tai buvo jam tikra pramoga. Mielai kočiojo spurgytes (taip, kočiojo, nes apvalių jam daryti kol kas neišeina, tad daro, ką moka), barstė jas miltais ir įdėmiai stebėjo kaip kepa. Tiesa, suvalgė vos keletą, bet kiti artimieji tiek prisidėjo, kad didžiulė lėkštė spurgų tiesiog sprogo ant akių. Jos labai skanios šviežios, tiesiog niaaam. Leidau sau paragauti, tačiau sporto salė vis tiek yra mano širdyje, tad piktnaudžiauti sau gardėsiais neleidžiu. Iš to paties sportinio intereso...

Taip pat susitikome su keleta Lietuvos youtuberių ir labai smagiai pasišnekučiavome. Temos pas mus, kaip visuomet, liejasi per kraštus. Pasidaliname patirtimi, mintimis, prisijuokiame iki ašarų. Šį kartą aš vakarojau trumpiau nei kitos, turėjau darbų, tačiau kitą kartą būtinai pasibūsiu su gražuolėmis ilgiau.
Apie viską:

0 komentarai (-ų):