Urban Decay. Kas patinka vyrams?

00:01 MŪZA 1 Comments

Urban Decay lūpų dažai...neišsemiama tema! Tiek spalvų, tiek grožio! Visų pirma norėčiau pradėti nuo to, kad Urban Decay pasirūpina net tik spalvų įvairove, bet ir pakuote.
Visur yra įspausti logotipai, pakuotę puošia ir užrašai. Labiausiai žavi svoris. Man patinka pasiimti lūpų dažus į ranką ir jausti, kad tai nėra tiesiog plasmasinė tubelė. Urban Decay lūpų dažų tubelė padaryta iš 3-jų spalvų dalių derinio. Yra ir auksinė, sukamoji dali. Man, amžinai šarkai, bet kokios aukso spalvos dalys priduoda prekei prabangos. 
Kartais pagalvoju, kad gamintojai galėtų mažiau taupyti šioje vietoje, juk dažnai pirkėjas perka pakuotę, produktas dažniausiai telieka skonio reikalas. 
Šį kartą testavau 5 spalvų lūpų dažus.
Prisipažinsiu, kad tos, kurios man iš pradžių atrodė kaip gražiausios užsitepus ant lūpų pasirodė mažiau patrauklios, o keistos spalvos žiūrėjosi tiesiog kerinčiai.
Keletas nuotraukų iš mano Urban Decay popietės, kai spalvos liejosi upe:
Labiausiai patiko raudona spalva. Ji labai pigmentuota, matinė, bet nesausina lūpų ir atrodo labai viliojančiai. O kas tikrai nepatiktų vyrams? Apie tai mano video įrašas, kuriame, beje, pamatysite į visų atspalvių testą gyvai:1 komentarai (-ų):