Bombinis pasirinkimas: shein, romwe ir dresslink

05:18 MŪZA 0 Comments

Pastaruoju metu labai noriai eksperimentuoju su drabužiais. Mano formos gerokai keičiasi, vis lieknėju. Nežymiai, bet kaskart užsivilkus kokią senesnę suknelę pastebiu, kad ji ant manęs atrodo negražiai, kabo, pats laikas atsinaujinti. Štai dabar tai rašau ir negaliu pastikėti, kad visa tai apie mane. Žinoma, labai tikiuosi nepasiekti perdžiuvusios anoreksikės lygio, kad ir tų pačių formų visai nesinorėtų prarasti. Laikas parodys.
Šiandien noriu Jums parodyti keletą naujų drabužių iš skirtingų internetinių puslapių. Bus ir įdomių aksesuarų. 
Įdomumo dėlei sudėsiu keletą nuotrauką ir čia. Štai pilkas laisvalaikio megztinis nei kiek nenuvylė, koks buvo nuotraukoje, toks ir yra realybėje. Esu pirkusi daug mezgtinių iš šių puslapių ir joks nei karto nenuvylė. Šis be galo šiltas, su kišenėmis.
Švarkai. OMG! Džinsinį pasirinkau tiesiog dėl to, kad tokio neturiu ir buvo įdomu, kaip gi su juo atrodysiu. Viskas puikiai tiko, dabar beliko prie jo priderinti kokį nors stiliuką. Žydras švarkas, tarsi veliūrinis, įdomus tamprus audinys, labai puošniai atrodo, net nežinau, kur ir puoštis su tokiu.

Suknelė - naktiniai, kaip pasakė mano mama. Man tai visų pirma suknelė ir mielai ją nešiosiu vasarą, nors namuose jau dabar ji man puikiai tinka ir patinka. Tampri, viršutinėje dalyje esantis nėrinys be galo žaviai atrodo. Trumpoka, bet man, mažo ūgio damutei puikiai tinka.
Štai ši suknelė buvo man tikras siurprizas, nes nesitikėjau, jog gali man tikti! Viršutinėje dalyje yra nėrinys, kuris eina tarsi trikampiu, labai gražiai gūla ant kūno ir atrodo nuostabiai. Sijono dalies audinys iš storesnių, be galo tamrus. Sakyčiau, kad ant manęs visai neblogai žiūrisi.
Dar prie šios partijos buvo auskarai, kuriuos nuolatos tampau pastaruoju metu bei riešinės pirštinės. Jų video net neparodžiau, nes tuo metu jie buvo nešiojami ir numečiau kažkur toliau, kad net pasimiršo, bet irgi nuostabūs!
Kviečiu pasižiūrėti video įrašą, kuriame ne tik rodysiu kaip atrodo audinys, bet ir matuosiuos:
Parodytus daiktus galite rasti:
https://goo.gl/BT9Hqp     (SHEIN puslapis)
https://goo.gl/4KFxQ5
https://goo.gl/gN7m8U
https://goo.gl/0FWYno
https://goo.gl/UgZZ8F
ROMWE:
https://goo.gl/QNDDxM
https://goo.gl/Xqdrpj
https://goo.gl/0DMJJH
https://goo.gl/bUkEcc
DRESSLINK:
Gloves: http://bit.ly/2dbPRhW
Chain: http://bit.ly/2cDwA4X
Chain: http://bit.ly/2dcBRTo
Purse: http://bit.ly/2dcBTdY
Kit bag: http://bit.ly/2dtxPpb
Earrings: http://bit.ly/2cN7TGA

0 komentarai (-ų):