L'Oreal Gold Obsession ir kiti dienos malonumai

01:35 tavomuza 1 Comments

Dienos plaukia kaip srauni upė. Mėgstu fotografuoti gyvenimą. Kuo esu turtinga, tai nuotraukomis. Nusprendžiau, kad prie kiekvienos dienos su manimi, kuria dalinuosi su Jumis bandysiu pridėti bent keletą nuotraukų į mano blog'ą. Juk vien video publikavimas kartais neperteikia visų detalių. Pradėsiu nuo ryto, kuris mus pasitiko šaltuku bei sniegu. Kas ant palangės nokina pomidorus, kas avokadus. Maximoje buvo nuolaida, tad apsipirkau, nors ir kieti kol kas, nieko, palauksime, kol prinoks. Mėgstu avokadus, man skanios bet kokios salotos su jais. Kaloringi, bet sveiki.

Pietums valgiau savo recepto salotas, įdėjau minėto avokado, grikių ir vuolia. Jau tuoj prasidės 3 mėnuo kai sportuoju ir bandau maitintis sveikai. Ne dėl svorio, o tiesiog, noriu būti sveikesnė, energingesnė.

Vakaras prasidėjo bare Materialiste, kuris yra Vilniuje. Tai vienas populiariausių barų Vilniuje šiuo metu. Aš tai šios vietos, tiesą sakant, tiesiog nesuprantu. Savaitgaliais čia galioja face control, būna milijonas žvaigždučių ir prijaučiančių joms, visi baisiai stumdosi. Vietos nėra. Kokteilį prie baro gausi taip pat greitai kaip nemokamos duonos. Tamsu, koridoriai jungiantys pasibuvimo zonas siauri, su laiptukais. Einu ten tik tuomet, jei visa mano kompanija reikalauja, arba kai organizuojamas koks nors renginys, pvz. toks kaip L'Oreal Gold Obsession Party. Šio vakarėlio metu galėjome išbandyti naujus Color Riche GoldObsession lūpų dažus su 24 karatų aukso dulkėmis bei Paryžiaus elegancijos įkvėptas La Palette lūpų dažų paletes. Raudonų atspalvių paletę jau turėjau ir mylėjau. Renginio metu gautame dovanų maišelyje radau nude atspalvių paletę, tad nekantrauju išbandyti ir ją. Vakaro metu stebėjome kaip profesionalios vizažistės dažė norinčioms lūpas su naujais lūpdažiais, skanavome užkandžius, kokteilius, šampaną ir mėgavomės garsia muzika.
Dar buvo galima nusifotografuoti prie nuotraukų aparato, kuris padaro keletą nuotraukų, sudeda į vieną ir iškarto galima pasiimti. Tokie aparatai pastaruoju metu būna praktiškai per visus pristatymus. Man patinka kolekcionuoti šio tipo nuotraukas iš renginių. Jau turiu keletą. O dar nusifotografavome sau su Lietuvos youtuberėmis. Daiva, Karolina ir aš su tetuliška šukuosena.
Po vakarėlio namuose apžiūrėjau dovanų maišelį, ištestavau produktus. Taip pat pasimatavau chokerius, kuriuos gavau iš Vingilės Gurskytės, jie šiuo metu itin madingi bei apžiūrėjau 5 pretty box turinį.
Mano dienos įspūdžiai ir kitos detalės ir šiame video įraše:


1 komentarai (-ų):

Ieva Fėja rašė...

puiki idėja! daug įdomiau žiūrėti su tokiu mini dienos aprašymu :}