Diena su manimi. Patarimai nesėkmingoms youtuberėms ir kiti malonumai

13:58 MŪZA 0 Comments

Savo dieną pradėjau NYX kosmetikos testavimu. Pasidariau makiažą naudodama šio gamintojo naujoves. Mėgstu bandyti naujoves įprastomis dienomis, kad esant rimtai progai galėčiau pasirinkti tinkamiausias priemones ir mano makiažas išliktų gražus maksimaliai ilgai. 
Plaukai. Mano šių dienų viena aktualiausių temų. Jeigu sekate mane, tai žinote, kad streso pasekoje man iškrito labai daug plaukų ir dabar visais įmanomais būdais bandau tuos plaukus atsiauginti. Šį kartą susižavėjau Harmony life siūlomais sprendimais. Užsisakiau visą gvardiją, kuri, tikiuosi, padės man atsiauginti ilgiausias kasas. Tai prancūzų gamybos priemonės, ne pigios, tai ir rezultato tikiuosi atitinkamo. Žinau, kad gamintojai dažniausiai pataria maksimaliam efektui naudoti vienos linijos produktus, tad išsirinkau šampūną, kaukę, losjoną, serumą ir geriamus vitaminus. Viską naudosiu, o rezultatu pasidalinsiu po mėnesio-kito, kai subaigsiu priemones.
Rožinė dėžutė mane pradžiugino kaip vaiką :)
Kalbant apie rožinę...Jūs tik pasižiūrėkite, kokio grožio yra 2016 metų M.A.C. Kalėdinė kolekcija! Įpakavimas, apipavidalinimas ir pačios priemonės atrodo tiesiog kerinčiai. M.A.C visuomet žino, kaip nustebinti damas. Gavusi kolekciją negalėjau nuo jos atplėšti akių! Tokia Kalėdinė dovana tiktų bet kuriai iš mūsų. Tiesa, kosmetinė superinė, būtent tokio dydžio, kurį patogu nešiotis rankinėje, tačiau kelioniniai makiažo šepetėliai mažiau vykęs gaminys. Jie man pasirodė pakankamai kieti. Na, galbūt vertėtų prie jų priprasti. Šešėlių paletė man irgi patinka, spalvos gražios, pigmentuotos, tačiau vis pasigęstu tarp jų šviesiausios, kuri pas mane einamiausia, norėtųsi tame derinyje ir kokios baltos. Lūpų dažų įpakavimas nuteikia linksmai, tas "baby pink" reikalas kelia šypseną! Žinoma, tokia rožinė spalva ne man, tačiau pati idėja nuostabi. 
Pastarosiomis dienomis pritrūkau pėdkelnių ir neplanuotai prisipirkau Pompea pėdkelnių! 80 denų formuojančios sėdmenis, 100 denų masažuojančios, 20 denų su žaismingais taškiukais (šias beje išbandžiau šiandien, tie taškiukai atrodo labai smagiai) ir leginsai sportui, kurie irgi formuoja sėdmenis. Leginsus nešiosiu sportuodama. Kad sėdmenys man yra karštasis taškas ties kuriuo vis dirbu ir dirbu, tikriausiai jau žinote, todėl savaime suprantama, kad renkuosi viską, kas man idealiai formuotų tokį vaizdą, kokio siekiu. Ir garantuoju Jums, kad tinkamos pėdkelnės tikrai veiksmingas įrankis gražiam vaizdui išgauti. Išbandyta.
Dar šią dieną parodysiu Jums dovanas, kurias gavau iš Douglas (tai advento kalendorius su įvairiomis kosmetikos priemonėmis), tikrai žavus bei Dove naujienos - Cashmir Comfort priemonės kūnui su nuostabiu kvapu. Dove visuomet mane paperka savo kvapais.
Apie viską Jums papasakoju šiame video, kuriame, beje, bus ir apkalbų. Kalbėsime apie Lietuvos youtubėres, kviečiu:0 komentarai (-ų):