Bellissima: apatinio trikotažo paslaptys

06:59 tavomuza 0 Comments

Iš pėdkelnių istorijos... :) Pradėsiu nuo to, kad be pėdkelnių gyvenu nebent vasarą, kai šilta, mano kūnas įdegęs ir nėra dalykinių susitikimų. Visas kitas laikas skirtas joms, jų garbinimui arba ne...
Visuomet norėjau atrasti tas idealiąsias pėdkelnes, kurios man tiks, nebus labai brangios. Iš principo nesuprantu, kam mokėti už pėdkelnes 20 eur, jeigu rizika jas užkabinus suplėšyti yra tokia pati? Guminių pėdkelnių, kurios neplyšta visai aš dar nesu mačiusi, o visos kitos, pagal mane, plyšta vienodai, tačiau ne vienodai atrodo ir nešiojasi, čia jau kitas niuansas...Man svarbu, kad pedkelnės įtrauktų/prispaustų pilvuką, neįspaustų sėdmenų, būtų patogios ir spalva būtų tinkama. Kartais atrandu perliukų, bet dažnai dingsta iš pardavimo arba tingiu važiuoti iki parduotuvės, kuri nėra arti.
Labai dažnai nešioju Bellissima pėdkelnes, kurios visuomet po ranka, pigios, praktiškos. Dar Bellissima gamina apatinį trikotažą, kojines (kurias beje dievinu ir vis tampau į sportą iki negaliu, o jos vis dar gyvos). Paruošiau Jums video įrašą, kur parodau, kokių naujienų jie turi:

0 komentarai (-ų):