Prisipažinimas + konkursas!

11:07 MŪZA 6 Comments

Jau ir pati labai Jūsų pasiilgau! Kai mano gyvenime būna štai tokios priverstinės pertraukos kai negaliu filmuoti, suprantu, ant kiek miela širdžiai man yra ši veikla. Kaip pasiilgstu, kiek visko naujo noriu Jums parodyti.
Šiame video prisipažinsiu, kodėl pastaruoju metu keliu tiek mažai video bei Jūsų laukia staigmena - kokonkursas dove ir signal priemonėms laimėti! Kviečiu:

6 komentarai (-ų):

Labas, Mūza! Gyvenu aš egzaminų ritmu, egzaminai vienas po kito, vis mokytis ir mokytis... tačiau visuomet atrandu laiko Jūsų kanalui ir ne tik (neslėpsiu, be abejo žiūriu ir kitus, susijusius su makiažo paslaptim). Bet kodėl žiūriu Jus? Ir tikrai laukiu Jūsų sugrįžimo, labai labai!!! Dėl kelių priežasčių: 1) žiūrint Jūsų kanalą gaunu gerą pozityvo dozę, sugebate pralinksminti, žiūrint Jus visada atsiranda šypsena veide :)))) 2) Jūsų išbandytos prekės traukia mane į parduotuvę, vien dėl to kad noriu ir aš jas išbandyti! :D 3) Jūsų daromos šukuosenos nebūna neišbandytos... ;))))

Martyna Ž rašė...

Sveika sugrįžus. Laukiau, manau ne viena, tavo kito video. Sveikinimai su pokyčiais gyvenime :) Tavo video visada labai pakelia nuotaiką, prablaško, nuteikia optimistiškai. Kai lauke šaltas pavasaris ir depresiška nuotaika jų labai trūko. Be visa ko iš tavo video galima pasisemti daug naujų idėjų bei patarimų. Kosmetikos apžvalgos bei šukuosenų idėjos - žavingos. Laukiam laukiam naujų video.

Unknown rašė...
Autorius pašalino šį komentarą.

Sveika Mūza. Prisipažinsiu, rašau šiame bloge pirmą kartą, nors video žiūriu jau senokai:) Pirmą kartą sužinojau ir pamačiau tavo video labai netikėtai, tiesiog užkliuvo akis už straipsnio internetiniame puslapyje ir nuo to laiko vis pažiūriu naujienas, kurias įkeli.:) Labai įdomu žiūrėti tavo video, nes sužinau daug naudingos informacijos, tavo charizma ir puiki nuotaika praskaidrina dieną, kad ir kaip būčiau pavargusi nuo mokslų ir bakalaurinio rašymo.:) Tikrai būna dienų ar savaičių kai nepažiūriu nei vieno video, tačiau ateina tokios dienos, kuomet peržiūriu dešimtis iš eilės :D Ir toliau žiūrėsiu ir lauksiu naujų tavo video, nes dar labai daug ko nežinau apie makiažą (visiškai žalia čia esu :D) ir visas kitas grožio paslaptis. Tad didelis tau AČIŪ, kad esi ir kuri savo video, taip mokydama tokias neišmanėles kaip aš, kaip tapti gražiai ir mylėti save.

Greta Ryklys rašė...

Labas Mūza! Tavo video čia žiūriu pirmą kartą, tiesa ieškojau to naujojo video kitur, vargau, kol galų gale, instagram'e radau nuorodą. Kodėl žiūriu tavo video? Net pati susimąsčiau, tikrai-kodėl? Na vienas dalykas, tai kosmetikos, grožio priemonių naujovės, makiažas, šukuosenos ir dar daug visko, kas įdomu visom moterim. Kitas dalykas, kodėl būtent tavo video visada žiūriu ir laukiu, yra tavo charizma! Esi tikrai labai charizmatiška moteris ir moki pritraukti dėmesį, spinduliuoji teigiamą energija. Žodžiu, gaunam ne tik infomaciją apie naujoves, bet ir pozityvo. Ir ką pastebėjau - įkvepi! Išbandyti kažka naujo, daugiau laiko skirti tiem moteriškiem, mergaitiškiem dalykam, atkreipti dėmesį į priemones!! :))

Oksana Švydka rašė...

Labas Mūza :) Tavo blogą stebiu jau ilgai, man jis labai patinka, nes užsikraunu optimizmo, manau labai svarbu savo darbą daryti su užsidegimu ir visus džiuginti savo puikiais naujų produktų pristatymais, man labai patinka makiažo ir šukuosenų patarimai, ačiū Tau, kad padedi mums nepasiklysti naujų priemonių ir metodų labirintuose ir visada su geros nuotaikos užtaisu pasidalini įdomia ir naudinga informacija. Man be galo smagu čia užsukti ir kas kart sužinoti, ką nors informatyvaus ir įkvepiančio... Labai smagu, kad yra kažkur inteneto platybėse toks jaukus blogas, kur galima užeiti ir visad pasijausti laukiamai, kur gausu įvairiausiu patarimu ir pamokymu, o svarbiausia, kad tai daroma su begaliniu nuoširdumu ir atsidavimu savo dirbamam darbui. Tavo blogo duris varstau vis dažniau pavasarį, kai saulutė vis dažniau iškiša nosytę ir pavasarinis vėjelis siekia šelmiškai kai pakelt sijoną:) Vis aktualesnės pasidarė tavo pristatomi reportažai, todėl labai apsidžiaugiau, kai vėl išvydau tavo naują video ir labai tikiuosi, kad jų bus dar daug daug ir mus kaskart vis stebinsi naujovėmis ir savo išmone.
Koks nuostabus konkursas, o kai dar toks stebuklingas metas už lango, kažkaip net norisi patikėti kad Fortūna šį kart ims ir žaismingai nusišypsos. O prizas tiesiog beprotikšai reikalingas, naudingas ir labai žavus, spaudžiu kumštukus ir laukiu stebuklo, kuris gal būt užklys į mano jaukius namelius ;)