MYLĖK SAVE: aš graži!

23:28 MŪZA 0 Comments

Šiandien sugalvojau aptarti grožio psichologijos klausimus. Nesu diplomuota psichologė, tačiau ilgametis darbas grožio srityje duoda suvokimą apie žmonių požiūrį į grožį, santykį su juo. Manau, kad tiek išorinis, tiek vidinis žmogaus grožis prasideda būtent nuo meilės sau.
Meilė sau, kas tai? Dauguma iš mūsų teigia, kad per daug mylintis save žmogus yra tiesiog egoistiškas. Tačiau ar pastebėjote, kad ypatingai mylintys save žmonės yra laimingesni? Kuo labiau save mylime, tuo labiau gerbiame, rezultate tą perteikiame aplinkiniams ir jie suformuoja atitinkamą požiūrį į mus. Manau, kad išmokti mylėti save sugeba toli gražu ne kiekviena iš mūsų. Vienoms tai įgimta, kitos turi to mokytis. Dažnai susilaukiu klausimų iš merginų, moterų, kaip pradėti pasitikėti savimi? Kaip pamilti save? Todėl nusprendžiau pateikti Jums keletą patarimų, kaip pradėti arba labiau mylėti save, kodėl tai svarbu.
Pirmasis žingsnis, kurį turite žengti, išmokti pasakyti sau "aš graži". Manau, kad lietuvaitės yra be galo gražios, bet tuo pačiu ir nedrąsios. Mūsų visuomenėje nepriimtina gerai galvoti apie save, tarsi tai būtų nepadoru. Ne, mano mielos gražuolės, tikrai ne, užtikrinu Jus, kad pripažinti sau esant gražia tiesiog būtina! Nėra negražių žmonių, yra tik tokie, kurie dar neatrado savyje grožį. Ženkite pirmą žingsnį kartu su manimi! Apie tai ir pirmasis mano video įrašas iš rubrikos "Mylėk save".


0 komentarai (-ų):