IKEA sprendimai vaikams

00:46 MŪZA 0 Comments


Kadangi namų interjero tematika yra pakankamai dažna mano blog‘e bei youtube kanale, o Jums tai labai įdomu, tęsiu. Šį kartą tai bus skirta toms, kurios turi vaikų arba planuoja jų turėti.

Prisipažinsiu, kol neturėjome vaikelio, tol nelabai kreipdavau dėmesį į tai, kokiu baldus, vėžimėlius ar pan. turi mano draugės, kurios jau turi vaikų. Kai sužinojome džiugią žinią, kad greitu laiku mūsų šeima pagausės, kartu su vyru ėmėme dairytis vaikiškų daiktų, planuotis pirkinius. Kainų įvairovė tiesiog svaigina! Kai neturi patirties, sunku apsispręsti, o visko norisi geriausio, juk pirmas vaikelis!
Ilgai ieškojome lovytės. Labai norėjau būtent baltos. Nemėgstu tamsių baldų. Gyvename bute, tad manau, kad mažos erdvės vis tik neskirtos tamsiems baldams, kurie tiesiog užgriozdina erdvę ir jos tikrai nepuošia. Vaikeliui norėjosi kažko šviesaus, nuotaikingo. Benaršydama internete užmačiau labai gražią lovytę būtent Ikea parduotuvėje. Nuvažiavo apžiūrėti, palyginome su lovytėmis iš vaikų prekių parduotuvių. Skirtumas buvo tik kainoje, net trigubas! Nusprendėme išbandyti Ikea kokybę, tai buvo mums nauja, tačiau nei kiek nenusivylėme.

Taigi mano patirtis ir patarimai apie vaikiškus baldelius iš Ikea parduotuvės:
0 komentarai (-ų):