Vestuvinė šukuosena ir makiažas. Patarimai nuotakoms.

23:45 MŪZA 0 Comments


Taip, šis įrašas galbūt aktualus ne visoms, bet tikiuosi, kad daugumai kažkiek pagelbės.
Jeigu esate nuotaka, būsite ja arba tiesiog planuojate pasidaryti proginę šukuoseną ar makiažą ir niekada to nesidarėte – informacija bus labai naudinga!
Progines šukuosenas bei makiažus atlieku nuo neatmenamų laikų. Bandžiau skaičiuoti savo profesionalią darbinę patirtį grožio srityje, dirbu jau virš 10 metų, o tiksliau 12!
Ko tik nemačiau, ko tik nepatyriau...Seniau važinėdavau pas nuotakas į namus jų vestuvių dieną. Puošdavau jas nuo galvos iki kojų tiesiogine to žodžio prasme! Tekdavo padaryti ne tik šukuoseną bei makiažą, bet ir padėti užsivilkti suknelę, įsisegti nuometą (rūtų vainikėlį net!), bateliai, apatiniai... Ne dėl to, kad taip norėjau, o dėl to, kad taip susiklostydavo situacijos. Iš dešimties esančių namuose žmonių niekas nemokėdavo suvarstyti suknelės, visi užsiėmę savimi negali padėti nuotakai, kuri dar nemoka tinkamai naudotis naujai priklijuotais nagais, o jaunikis įžengs tuoj pat! Skamba kaip ištrauka iš komedijos? Ne, tai realybė J Tuo metu man tai buvo norma. Dabar prisimenu, pasijuokiu, juk įvairiausios patirties reikia.
Na, nuklydau nuo temos. Šį kartą norėčiau kalbėti būtent apie šukuoseną bei makiažą. Atrodytų, kas čia sudėtingo? Nueini ir pasidarai! Ne, visa tai atrodo paprasta tik iš šalies, o kai pradedi planuoti savo vestuves, pamatai, kad yra daug klausimų, į kuriuos atsakymų niekur nėra! Kaip, kur rasti meistrą? Ką pirmiau darytis: šukuoseną ar makiažą?

Pristatau Jums naują savo video vestuvinės šukuosenos bei makiažo tema su pagrindiniais klausimais bei atsakymais į juos! Būtinai pasižiūrėkite!0 komentarai (-ų):