Pirkiniai/Žiema 2015: drabužiai, kosmetika ir namų dekoras

04:14 MŪZA 3 Comments

Ši žiema man kitokia. Palyginus su praeitomis daug sergu, vis pasigaunu kokią bacilą. Ko norėti, kai miegu mažai, dirbu daug, organizmas, matyt, nusilpo... Kodėl čia dabar skundžiuosi? O kam daugiau, jei ne Jums. Dažniausiai būnu kupina džiaugsmo, bet šį kartą priimkite mane ramesnę, liga apramino :)
Blogi dalykai vis tiek baigsis, tad nežadu stresuoti! Leidau sau pagulinėti net 2 dienas. Bandžiau skaityti, bet akys nenorėjo, tad beliko mano mylimas youtub'as. Kiek naujų mergaičių lietuvių atradau! Yra ir įdomesnių asmenybių, tad mielai pasižiūrėjau jų video. Koks malonumas žiūrėti kažkieno (pratusi dirbti ties savais be laisvo laiko kitų peržiūroms)!
Pastebėjau, kad mėgstu pradėti įrašą kalbomis visai ne į temą :) Tad judu prie jos! Paruošiau Jum ilgą video apie mano šių metų žiemos pirkinius! Video ant tiek ilgas, kad patariu pasidaryti arbatos!
Jei buvo klaidų, soriukas, važiuoju automobiliu per duobėtą kelią ir maigau telefono mygtukus, vos pataikau ant šių mažulių :)

3 komentarai (-ų):

Anonimiškas rašė...

Sveika. Norėjau paklausti ką Jūs manote apie priklijuojamus nagus?
Mano draugė užsinorėjo prisiklijuoti nagus, nes ji juos kramto.Ji manęs paprašė patarimo ar taip jai daryti ar ne.Na pati to nežinau tai jai ir nieko neatsakiau. Gal galite pasiūlyti ar Jūs taip darytumėte, nes net nežinau ką jai pasakyti šia tema. :/

Prisiklijuoti nagus - vienam kartui neapsimoka, nes jie laikosi trumpai. Prisiauginti nagus galima, bet koreguoti juos reikės kas keletą savaičių. Priauginimas gelbėtų nuo graužimo, nes nagai kieti ir jų nenugraužtų :)

Sveiki,
Labai patinka žiūrėti Jūsų filmus, kurie pakelia nuotaiką, bei mane įkvepia. Linkiu dar daugiau įdėjų, kuriant kitus filmus :)
Beje, kviečiu pasiskaityti apie mano nagų priauginimo patirtį. :) http://lilislifestyle.blogspot.com/2015/03/acrylic-nails-akriliniu-nagu.html