Daniel Wellington laikrodžio apžvalga

08:50 MŪZA 1 CommentsAr Jums teko kada nors, ką nors, nuo ko nors nusipapūginti? :) Aš tai darau labai retai, bet šį kartą, prisipažinsiu, tikrai tai padariau. Iš nuotraukos jau tikriausiai matote, kas tai yra. Daniel Wellington laikrodis. O taip, tai jis! Klasikinis, gražus ir visuomet madingas!
Ką aš žinojau apie šį laikrodį iki tol, kol pas mane atkeliavo? Nieko. Tik mačiau, kad jį turi keletas Lietuvos įžymybių, parduoda parduotuvėse ir tiek. Gavusi laikrodį puoliau skaityti jo informacinį lapelį, kuriame radau daug įdomios informacijos.
Šis laikrodis gaminamas Švedijoje. Jo kilmės istorija irgi be galo įdomi, bet nesiplėsiu, žiūrėkite mano video.
Šį laikroduką mėgstu nešioti į darbą. Jis elegantiškas, griežtas, klasikinis, bet tuo pačiu ir puošnus. Žodžiu vien tik teigiami įspūdžiai, bet pamatysime, kas bus vėliau, po ilgų nešiojimo metų. Tikiu, kad tiek tikrai trauks, nes kokybė akivaizdi.
Kodėl nusprendžiau parodyti Jums šį laikrodį? Todėl, kad man patinka veržlios įmonės, kurios bando populiarinti savo prekes visame pasaulyje. Jų kainų politika lanksti, štai suteikė man nuolaidos kodą, kuriuo galite pasinaudoti ir gauti net 15 proc. nuolaidą! Darbas žmogų puošia, o jie tikrai aktyviai dirba, tad palaikau juos!
Nuolaidos kodas (galioja iki vasario pabaigos): 1501stilistes

1 komentarai (-ų):

Man šie laikrodžiai atrodo labai elegantiškai ir subtiliai. Jie tinka prie įvairaus stiliaus todėl lengva derinti. O odinė apyrankė ir auksinės detalės suteikia minimalistinio žavesio.