Mano Kalėdinės dovanos/2014

23:18 MŪZA 7 Comments

Štai ir praėjo mūsų šventės! Ech, tiek poilsio dienų žmonėms tikrai ne į naudą. Man tos dienos buvo labai darbingos, pradedant svečiais, baigiant namų darbais. Pavargau. Tikiu, kad ir kiti žmonės pavargo valgyti be saiko ir "baliavoti". Na, bet grįžkime prie maloniosios dalies - dovanų! Kadangi buvau labai gera mergaitė, gavau daug dovanų! Kam gi nepatiktų daug dovanų? Tokių žmonių nepažįstu :)

Tiesa, kai kurias gavau vėliau nei padariau šį video, tad kai kas liko už kadro.

Kviečiu:Ir nuotraukos dovanų, kurias žadėjau įdėti video:
7 komentarai (-ų):

Ilona G rašė...

Baisu... Esminis klausimas - "kam man reikia šluotos?"....

Miela Ilona, yra moterų, kurios turi tik kitokią šluotą grindų plovimui ir apsieina be tokios. Trečios turi namų tvarkytojas ir joms šluotų nereikia. Vat prikimbate prie žodžių.. Atsisėskite pati prieš kamerą ir pabandykite ryšliai ir logiškai kalbėti 20min. Tuomet galėsiu pasibaisėti Jumis aš. Naujieji metai, reikia juos pradėti teigiamomis emocijomis. Ačiū.

Labai palaikau Gražiną šiuo klausimu :)

Ilona G rašė...

Gerbiama Gražina, kalbu prieš dideles auditorijas ir neturiu problemù su iškalba. Bet prieš kiekvienà klabėjimà gerai apmastau, kà ir kaip kalbėsiu, nes perfilmuot galimybės nėra. O Jūs esate išsilavinusi moteris ir leisti tokius tekstus į viešumà neprofesionalu. Juk galima peržiūrėti, perfilmuoti. Gerbkite moteris ir merginas, kurios žiūri Jūsù kurtus video. Sėkmės tolesnėje veikloje!

Man malonu, kad Jūs mano šią veiklą priimate kaip profesionalią, tačiau norėčiau patikslinti, kad mano video, tai nėra jokia profesionali medžiaga nei konkursui, nei švietimo ir mokslo ministrerijos puslapiui. Tai medžiaga į puslapį, kur daugumoje ir keliami mėgėjiški video, kokie yra ir maniškiai. Savo video nesiekiu sukelti žiūrovui vien tik šiltus jausmus man. Jeigu pradėčiau rašytis scenarijus ir pagal juos kalbėti, medžiaga taptų oficiali ir niekam neįdomi. Žiūrovių turiu milijonus, tame tarpe ir Jus, tai įrodo, kad judu tinkama linkme. Jeigu norėjote man duoti patarimą, tai nuo jo ir reikėjo pradėti, o ne parašyti kažkokį sarkazmą su pagrindiniu žodžiu "baisu". Žinote, tai man baisu, kad tokios niurzgos lankosi mano puslapyje. Jeigu būtumėte normali, objektyvi ir išsilavinusi (ką pabrėžiate), tai ir Jūsų pirmas komentaras turėtų būti atitinkamo lygio. Beje, smagu, kad vis sugrįžtate į mano puslapį! Susimąstykite, gal vis tik man neprofesionalios šnekos Jums patinka :)

Sandra Jonkutė rašė...

Zadejot ikelti kuciu video o jo vis dar nera:(

Jis yra labai ilgas ir jo koregavimas užima daug laiko, tad prisėsiu prie jo kai tik turėsiu tam laiko.