Makiažo VEIDRODIS su apšvietimu!

14:52 tavomuza 3 Comments

Nuo vaikystės namuose turėjau savo grožio kampelį. Tiesa, ilgą laiką juo dalindavomės su seserimi, bet jai išvykus gyventi į užsienį - viską užvaldžiau aš :) Tuo metu tai buvo veidrodis su sparnais, kuriuos buvo galima judinti-atsidaryti, viduje buvo lentynėlės mūsų kosmetikai, buvo ir stalčiukų... Įdomus toks baldelis, pirktas mamos kažkur užsienyje. Tiek pripratau prie to baldo, kad iki šiol negaliu gyventi be savojo veidrodžio, kuris priklauso tik man, puošiuosi prie jo kasdien ir tai yra be galo mielas baldas man. Tad nuo vaikystės turėjau supratimą apie tai, kad moteris tiesiog privalo turėti nuosavą veidrodį! Nevalia peštis su šeima dėl laiko vonioje, kur reikia praustis. Taip - taip, vonios kambarys yra skirtas higienai, ten damos nesipuošia, galu gale net kosmetikos ten laikyti negalima.

Viename iš savo video rodžiau antikvarinį kosmetinį staliuką, prie kurio praleidžiu nemažai laiko besipuošdama. Man jis ir gražus, ir praktiškas. Neseniai į mano namus atkeliavo naujiena - makiažo veidrodis su apšvietimu, kuris pagal idėją skirtas mokymams, bet tapo rimtu konkurentu mano kosmetiniam staliukui. Dabar jau tingisi rytais jungti papildomas lemputes kai dažausi. Daug lengviau paspausti tik vieną mygtuką ir turėti pilnai apšviestą veidą ir veidrodį. Turiu pripažinti, kad tai nerealus daikčiukas ir daugiau neįsivaizduoju gyvenimo be jo! Pagaliau ir naktį, ir dieną galiu dažytis su puikiu apšvietimu!!! Jeeee!!! Na, jau nekalbant apie tai, kad apšvietimas tarnauja ir besifilmuojant.
Jeigu tokio neturite - tikrai rekomenduoju užsisakyti. Gali būti pakabinamas, pastatomas, didelis, mažas, žodžiu pagal skonį ir finansines galimybes tikrai prisiderinsite.


Gerai, baigiu girtis, kviečiu pasižiūrėti:


3 komentarai (-ų):

Sveiki, kur pirkote si veidrodi? :)

Sveiki kur pirkote si veidrodi? :)

Unknown rašė...

https://www.facebook.com/hmirrors