Kosmetinės naujienos/gruodis 2014

23:07 MŪZA 3 Comments

Sekmadienio vakaras. Jau turėčiau būti mirusi, bet negaliu, nes turiu Jums parašyti įrašą ir baigti kelti naują video! Šį savaitgalį buvau ypač darbinga. Jeigu kažkuriai iš Jūsų savaitgalis yra skirtas poilsiui, tai man jis dažniausiai skirtas dar didesniam darbui. Ypatingai nemėgstu namų ruošos darbų. Šiandien pagalvojau sau "kodėl?". O gi dėl to, kad, mano manymu, tai neturi išliekamosios vertės. Susitvarkai, viską išplauni, išlaižai, po keletos dienų, žiūrėk, vėl tas pats :) Arba prigamini maisto, po keletos dienų vėl... ir vėl...Įsivaizduokite, kiek laisvo laiko atsirąstų jei neturėtume namų ruošos darbų. Ech...Na, mano didžioji svajonė - namų tvarkytoja - tikiuosi taps realybe bent jau pavasarį, jeigu viskas bus gerai. Planuoju vieną didelį projektą ir gali būti, kad jį pradėjusi laiko namų tvarkymui nebeliks visai, taigi svarstau pagalbos klausimą. Vyras, žinoma, nepageidauja svetimų žmonių namuose, bet kur jis dėsis, pajaus, kaip smagu nesitvarkyti, smagu, kad švaru. Manau, kad prie gėrio priprantama visada.
Rašau ir galvoju, kad visai ne į temą nuplaukiau :) Bet nieko, pasibėdavoti juk irgi reikia, taigi nepradėsiu to daryti pačiam video, geriau čia, gal ne visos skaito, mažiau pyks ant manęs.
Taigi prie temos! Šiandien pristatau Jums video apie mano kosmetines naujienas, kurias pradėjau gruodžio mėnesį. Susikaupė nemažai visko vienu metu, tad nusprendžiau pasidalinti, ką atradau ir pan. 
Kviečiu:


3 komentarai (-ų):

Ilona G rašė...

Puikus pristatymas:) Galiu pasakyti del laku nagams. Mano nagai naturalus ir Jusu pristatyti lakai puikiai laikosi.
Artdeco - puiki kosmetika. Pritarsiu, kad lupu blizgiai superiniai, jau isnaudojau ne viena pakuote.

O aš susidomėjau kremu, toniku, prausikliu. Kyla noras išbandyti :)

Anonimiškas rašė...
Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.