Nebrangių Kalėdinių DOVANŲ IDĖJOS

13:58 MŪZA 2 Comments

Šventės, kaip ir sniegas, užklumpa mus netikėtai. Puikiai žinome, kad tai būna kasmet, bet vis pritrūksta laiko deramai pasiruošti. Kaip gi šventės be dovanų? Jų norime gauti, bet ir dovanoti turime. 
Suprantama, šiais laikais gyvenimas juda šėlmišku greičiu ir dažna iš mūsų susigriebia, kad nesupirko dovanų artimiesiems likus vos keletai dienų iki švenčių. 
Esu iš tų, kas mėgsta dovanoti, tam pinigų negailiu, ypač savo artimiesiems. Jeigu galėčiau - padovanočiau viską, ką tik turiu, negaila, jei tik artimiesiems tai kelia džiaugsmą. Dažnai apie dovanas pradedu galvoti iš anksto. Pernai Kalėdinės dovanos buvo supirktos spalio pabaigoje, nes lapkritį nusimatė mano vaikelio gimimas, tad žinojau, kad nesupirkusi dovanų iš anksto vėliau neturėsiu galimybių. 
Ką padovanoti? Kartais nežinau ir aš, sunkiausia, žinoma, sugalvoti, ką padovanoti vyrams. 

Šiemet skubu Jums į pagalbą! Padariau video su dovanų idėjomis, ką galite padovanoti. Tai idėjos nebrangioms dovanoms, tačiau praktiškoms!
Kviečiu:


2 komentarai (-ų):

Anonimiškas rašė...

Labai fainas salikelis, jei nepaslaptis kur isigijote ? Labai megstu salikus, noreciau tokio Kaledom :)

Štai nuoroda: http://www.ebay.com/itm/Mens-Womens-Warm-Winter-Knit-Crochet-Infinity-Scarf-Shawl-With-Sleeve-/121419954339?pt=US_Scarves_Wraps&var=&hash=item1c453178a3