Lazerinė regos korekcija

09:19 MŪZA 1 Comments

Nuo mokyklos laikų man pradėjo silpti regėjimas. Studijų laikais visa tai paumėjo, kadangi buvo labai daug skaitymo, darbo su kompiuteriu. Ir taip viskas išsirutuliojo iki to, kad mano trumparegystė siekė - 6,0 dioptrijų.
Akinių negalėdavau pakęsti. Jaučiausi su jais blogai, nepatogu sportuoti, oras irgi įvairiai juos veikia, tad juos užsidėdavau tik prieš miegą, kai išiimdavau savo lęšius. Nėra blogesnio jausmo, kai pabuvus lietuje įeini į patalpą, akiniai užrasoja ir nieko išvis nesimato! Ar gi galima tai mėgti? Galbūt pakęsti, tik tiek.
Seniai žinojau, kad ateityje išsioperuosiu. Kadangi mano regėjimas nuolatos kito, o dar ir gimdymas laukė - skubėti negalėjau. Sąžiningai išlaukiau savojo laiko.
Kadangi regos korekcija buvo atlikta ir mano sesei, viskas iki šiol puiku, tad neturėdama jokios baimės pasiryžau ir aš. Ištyrinėjau Lietuvos klinikų rinką ir gavau labai daug gerų atsiliepimų apie Prof. Algimantą Gutauską, kuris daro regos korekcijos operacijas. Užsirašiau konsultacijai, po to sekė operacija ir štai šiandien žiūriu į pasaulį naujomis akimis, sveikomis, puikiai matančiomis! Neapsakomas jausmas, vertas laiko ir investicijų. 

Kviečiu pasižiūrėti video apie viską, kas vyko:

1 komentarai (-ų):

Sandrabilo889 rašė...

Mane kamuoja tokia pati problema: kontaktiniai lęšiai -4,5, bet ir nuo linzių akys pavargsta, ašaroja. Vis prisibijodavau operacijos, bet, matyt, atėjo laikas.