Essence ir Catrice pristatymas

14:02 MŪZA 0 Comments

Na ir kas, kad už lango ruduo! Aš liūdėti laiko neturiu, vis skubu sužinoti ką nors, susipažinti su naujomis spalvomis. Štai Vilniuje, apart J. Statkevičiaus madų, vyksta ir kitokie renginiai. Pavyzdžiui kosmetikos pristatymai. Viename tokių neseniai teko sudalyvauti.
Prisipažinsiu, ėjau ten visai kitokiu tikslu nei rezultate gavosi :) Tinklaraštininkams buvo pristatoma Essence ir Catrice (tas pats gamintojas, Vokietija) kosmetika. Apie Essence esu girdėjusi ir mačiusi ją parduotuvėse, bet išbandyti neteko. Girdėjau, kad tai kosmetika mažoms mergaitėms. Būtent dėl jų ir nusprendžiau sužinoti, kas ta Essence yra. Taip, taip, turiu labai daug skaitytojų/žiūrovių mergaičių, kurios vis klausia: "nuo kokio amžiaus dažytis?", "su kokia kosmetika pradėti dažytis?". Reikia žinoti atsakymą, pagalvojau, o Essence man labai padėjo.
Kodėl rezultatas gavosi kitoks nei tikėjausi? O gi dėl to, kad nesitikėjau tokios geros kosmetikos kokybės už tokią mažą kainą! Juokingai mažą! Dabar kiekviena mano diena prasideda su Essence kosmetika, vis bandau naujas priemones ir kai kurios tiesiog pavergė mano širdį! Tikrai apsigyvens mano kosmetinėje.
Catrice - to pat gamintojo šiek tiek brangesnė (ne daug) kosmetika. Jos kokybė, kiek spėjau išbandyti, irgi nuostabi, bet išbandžiusi daugiau būtinai detalizuosiu.
Kol bandau priemones ir ruošiu Jums apžvalgas, kviečiu pasižiūrėti kaip vyko pristatymas:


0 komentarai (-ų):