Vakarinis/proginis makiažas

22:55 MŪZA 0 Comments


Penktadienis! Nors už lango lietus ir oras nelabai gražus, aš siūlau vakare eiti pasilinksminti! Kodėl? O gi todėl, kad kartais tai yra naudinga. Pavyzdžiui aš tokiu būdu pamirštu apie kasdienybę, žodžiu parelaksuoju, išsivalau savo smegenis, smagiai pasibendrauju su žmonėmis. 

Merginos, nevalia eiti vakaroti į miestą be makiažo! Jeigu dieną galite būti natūraliai gražios, tai vakarop, einant tarkim į vakarėlį, reikėtų pasiryškinti bruožus. Atrodysite ryškiau, pasislėps nuovargis ir spinduliuosite moteriškumu. Kitos sako: "kam dažytis, aš ir taip graži?!". Visos mes esame savaip gražios, bet jei matosi pajuodę paakiai, raudonos kraujagyslės šviečia - ar tai gali būti gražu? Manau, kad tokius dalykus geriau paslėpti. Juk makiažu ne tik didiname akis, dailiname veido formą, bet pagrindinė jo funkcija - slėpti trūkumus ir pabrėžti privalumus.

Beje, jeigu esate natūralistės ir kosmetika ne Jums - užsukote ne į tą blog'ą! Aš propaguoju dažymąsi ir nuolatos tai skiepiju savo skaitytojoms. Malonu matyti moterį, kuri graži ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės. To Jums visoms ir linkiu. 
Šiandien pristatau vieną iš savo vakarinio-proginio makiažo technikų. Tikiuosi išmoksite ką nors naujo!
Gražaus penktadienio!0 komentarai (-ų):