Suknelių siuvimas profesionalo rankomis

04:50 MŪZA 0 Comments

Turbūt pastebėjote, kad mėgstu puoštis? Puošiuosi visada, net jei tai reikalauja labai daug laiko, pastangų ir kantrybės. Įsimintiniausios gyvenimo šventės, žinoma, neapsieina be proginių drabužių. Šioje vietoje niekuomet netaupau. Lai būna pigesnė dešra, prastesnis automobilis, bet suknelė - niekada! Manau, kad per visas savo gyvenimo šventes moteris turi atrodyti dieviškai! Vienai tai galbūt kasdienis treningas, man - tobulai atitinkanti mano kūno linijas suknelė!
Pirmą kartą rimčiau pagalvojau apie profesionalių suknelių dizainerių paslaugas būtent prieš savo vestuves. Ilgai ieškojau salonuose kažko, ko ten nebuvo, tad nusprendžiau ieškoti siuvėjos, kuri įgyvendins mano norus. Kas ieško, tas randa, kaip sakoma. Galbūt tai lemtis, galbūt tiesiog momentinė sekmė, bet atradau žmogų, kuris idealiai išpildo mano norus! Mano vestuvinė suknelė man buvo tobula! Po to sekė sekančių suknelių siuvimas...Vėl gi - viskas buvo atlikta idealiai. 
Jeigu mano gyvenime nusimato sekanti rimta šventė - nedvejodama einu pas ją, mano suknelių fėją - Ingą Miltienienę! Apie ją ir šiandieninis video!

Galbūt kažkam tai atrodys kaip reklama - tebūnie. Aš, iš savo pusės, o tiksliau iš širdies gelmių, norėčiau padėkoti Ingai Miltienienei už jos atsidavimą, už jos profesionalumą, už visą tą laimę, džiaugsmą, kuriuos  suteikė puošdama mane!

Beje, krikštynų suknelę parduodu! Kam įdomu, kreipkitės :)


0 komentarai (-ų):