Mano kanalo 1000-osios prenumeratorės dovana!

12:13 MŪZA 0 Comments

Kas nemėgsta dovanų? Pažįstate tokį? Aš nebe :) Pati tiesiog dievinu jas! Žinoma, labiau pasiteisina praktiškai panaudojamos. Tokių ir gaunu daugiausiai. Tiesa, vieną kartą vyras paminėjo, kad padovanos kažkokį zepter puodą, tai pasakiau, kad jokia čia dovana, čia privalomai turi nupirkti, o dovana, čia tokia, kuri tik man, man, man! Taip, štai tokia aš egoistė dovanų atžvilgiu :)
Tas mano egoizmas buvo paglostytas visais 200 procentais, kai gavau dovaną nuo savo 1000-osios youtub'e kanalo prenumeratorės Neringos! Minėjo, kad ruošia man siurprizą. Galvojau, kad tai bus kokia nors smulkmena, bet klydau, gavau visą dėžę meilės, ilgų darbo valandų vaisių ir tiesiog daug šilumos, kuria dvelkė visas turinys. Toks dėmesys tikrai glosto širdį, ypač man, nes labai vertinu rankų darbo dovanas. Jos yra išskirtinės, juk žmogus darydamas galvojo apie mane, derino, stengėsi. Ar daug tokių dovanų gaunate? Šiais laikais, manau, kad tokių gaunama mažai, mat viską galima nusipirkti...Nepatinka man, kad viskas tiek materializuojasi, bet ką gi galime padaryti? O gi imti pavyzdį iš Neringos! 
Žemiau video apie tai, ką gi gavau. Filmavau, nes manęs prašė Neringa, norėjo pamatyti mano reakciją gavus dovaną, leido pasidalinti ir su Jumis!
Beje, kas dar nežino - Neringa irgi turi savo blog'ą ir jei kam įdomu, arba kas norėtų užsisakyti jos daromų grožių, štai: Neringos blog'o puslapis0 komentarai (-ų):