Antakiai. Pasiryškinkite šešėliais!

02:54 MŪZA 0 Comments

Šiandieniniu video įrašu patenkinsiu prašymą visų tų, kurios maldavote parodyti, kaip dažausi/pasiryškinu savo antakius. Kadangi prašymų buvo tiek daug, skubu įgyvendinti!

Trumpa įžanga apie antakius.

Antakiai - viena svarbiausių veido dalių. Abejojate? Pabandykite juos pilnai užmaskuoti su šviesia pudra ir įsitikinsite, kad be jų tarsi nėra akių. Veidas praranda svarbią detalę, kuri ne tik puošia, bet ir dalyvauja reiškiant bet kokias emocijas. Nevykusi antakių forma gadina ne tik veido bruožų visumą, bet gali dar ir klaidinti aplinkinius. Pavyzdžiui netinkamos formos antakiai gali sąlygoti tai, kad žmogus atrodo liūdnas, piktas ar pan. Atrodo tai tik du brūkšniukai, o tokie svarbūs! 

Prisipažinsiu, mano antakiai iš prigimties nėra vešlūs, jų natūrali forma irgi nežavi. Teko koreguotis jų formą pas specialistus. Visuomet manydavau, kad būnant grožio srities specialiste būtinai pastebėsiu, jei kažkas mano išvaizdoje bus ne taip. Ir štai vieną dieną apsilankiau pas meistrę, kuri tiesiai šviesiai pasakė, jog mano antakių forma keista ir netinkama! Buvau nustebinta! Atidžiai išklausiau viską, ką pasakė ir nutariau pagalvoti apie pokyčius. Meistrė pasiūlė man naują antakių formą, iš pradžių nupiešė, apsipratau ir supratau, kad buvusi forma buvo tikrai nevykusi. Tas kasdienis žiūrėjimas į veidrodį kartais priveda ir prie to, kad akys pripranta prie bet kokio vaizdo ir tai mums atrodo gerai. Tad apsilankyti pas kitus specialistus, bent jau retsykiais, pravartu net man!

Nevarginu jūsų daugiau savo tekstais ir demonstruoju, kaip gi pasiryškinu savo antakius kasdienai:Ir dar vienas išsamesnis video apie antakių šešėlius su formelėmis:


0 komentarai (-ų):