Užgavienių tradicijos mano namuose

08:00 tavomuza 6 Comments

Užgavienės. Ech...blynų puota! Žinau, kad tai ne tik blynų diena, tačiau taip jau susiklostė, kad ji man asocijuojasi būtent su jais ir šiuo įrašu noriu Jus užkrėsti Užgavienių blynomanija kitiems metams, nes žydukų jau nebeliko, tad nepamirškime bent jau blynų namiškiams ir draugams!

Leisiu sau pasigirti, kad svetingumo jausmas man ne svetimas. Mėgstu svečius namuose. Pasitaikius progai visuomet organizuoju kokį pasisėdėjimą ar vakarėlį. Būta pas mane įvairių...

Punšo vakarėlis damoms, 2012


Rusiškas vakarėlis toms pačioms damoms :),  2012
Po kokios nors kelionės (labai mėgstu keliauti) irgi suruošiu būtent tos šalies virtuvės vaišių vakaronę. 

Indiška, 2013

Šiai vakaronei pasiruošiau jau Indijoje, lankiau maisto gaminimo pamokas, parsivežiau tikrą sarį (raudonas drabužis ant manęs - kas nežino).

Smagu gaminti, stebėti svečių reakciją į naują patiekalą. Vienintelio dalyko nemėgstu - plauti indus po svečių :) Tačiau su šiuo reikalu man gelbsti mano vyras, tad mano manikiūras ir rankų oda vis dar gyvi :) Kodėl neturime indaplovės? Taip jau susiklostė, kad vietos buvo mažai ir teko rinktis tarp orkaitės ir indaplovės. Žinoma, pasirinkau orkaitę! Juk be jos neįmanoma gyventi! Pašaunu kokią mėsą ir kepa pati, o aš va, lakuojuos nagučius :) 

Taigi grįžtant prie Užgavienių. 
Kasmet sukviečiu artimiausius draugus ir prikepu kalną blynų! Ruoštis tenka 2 dienas, kadangi per darbus kitaip nespėju, o šiemet turiu ir mažą pagalbininką, kuris gelbsti tiek pat mažai :) Tad pirmadienį vakare jau sukinėjausi virtuvėje, iškepiau dalį blynų, lakštus Napoleono tortui ir dar kažką...Neprisimenu jau, ko kiek prigaminau, bet į lovą griuvau be kojyčių, be rankyčių, nesinorėjo jau ir blynų :)

Užgavienių dieną pabudau žvali, bet vėl teko paprakaituoti virtuvėje. Pagalvojau sau, kad dėl tų blynų praleidau baseiną ir užuot sportavusi privalgysiu, bet po to sugalvojau sau pasiteisinimą - juk maisto gaminimas irgi fizinis užsiėmimas, kai reikia dviem rankom daryti skirtingus darbus ir dar su koja supti "pagalbininką" :)

Štai kaip vyko pasiruošimai šiemet:Ir keletas nuotraukų iš praeitų metų. Smagu prisiminti visus tuos smalyžiavimus!
Užgavienės, 2013


Užgavienės 2012


P.S. Mielos skaitytojos, prašau pakomentuoti apačioje, ar ateityje norėtumėte skaityti ir tokio tipo įrašus kaip šis. Dėkoju :)6 komentarai (-ų):

Anonimiškas rašė...

Labai šaunus, nuotaikingas įrašas. Sušildė, pakėlė nuotaiką. Puiki šeimyna :)

Anonimiškas rašė...

Tikrai puikus irasas, labai patiko!

Anonimiškas rašė...

Labai gražu :) Esate tiesiog nuostabi :))

Anonimiškas rašė...

Dievinu tavo blogą, video youtubeje, esi mano autoritetas, į tave žiūrėti be galo malonu, žodžiu, esi žiauriai miela, nuoširdi asmenybė nuo kurios neįmanoma atitraukti akių, labai laukiu naujų įrašų :)

tavomuza rašė...

Mergaitės, ačiū Jums labai už nuomones! Tuomet ateityje daysiu ir daugiau įrašų iš asmeninio gyvenimo.

Anonimiškas rašė...

Tikrai nuostabus blogas su maloniomis nuotraukomis. Pakelia nuotaikai ir sukelia apetita tie visi blyneliai ir puncai :)