Kirpčiai be žirklių per 2 minutes!

23:26 MŪZA 0 Comments

Šiandien pristatau Jums kai ką be galo paprasto, ką gali pasidaryti kiekviena iš mūsų. Jeigu tai nebus Jums naujovė, tai bent jau priminimas, kad galite tai pasidaryti.

Kirpčiai. Manau, kad kiekviena iš mūsų kada nors svajojo apie kirpčius. Ypač jų prireikia, kai pamatome kokią gražią merginą su jais. Tuoj pat kyla mintis, kad galbūt būtent dėl kirpčių ji tokia graži? :) O gal ir man tiktų kirpčiai? 
Kas bandė nusikirpti kirpčius, be abejonės suprato, kad kirpčiai, tai nėra tiesiog kasdienės šukuosenos dalis, tai bene gyvenimo būdas! Kiekvieną dieną turime jiems skirti dėmesio. Jeigu nesinori plautis galvos tą dieną, vis tiek reikia sugalvoti, ką daryti su kirpčiais. Išsiplovėte? Jau ruoškitės formuoti kirpčius, kad atrodyti gražiai. Esu girdėjusi iš kirpčių savininkių, kad dažnai norėdamos sutaupyti laiko ir nesiplauti galvos, jos plaunasi tik kirpčius! 
Jeigu visa tai ne Jums, o vis tik norisi išbandyti kirpčius, siūlau sprendimą! Kirpčiai be žirklių! Ar tai įmanoma? Taip, ir pastangų reikės ne daug, laiko irgi. 
Taip, tai nėra tie tiesiai krentantys kirpčiai, bet garantuoju, kad jeigu dar nebandėte susišukuoti plaukų tokiu būdu, tai pabandžiusios sulauksite iš aplinkinių pastabų, kad pasikeitėte. Smagu! Siūlau išbandyti šį paprastą būdą. Juk kartais paprastume ir slypi grožis!
Beje, garbanės turėtų išsitiesinti plaukus, kad šie kirpčiai tiktų.


Kviečiu pasižiūrėti:

0 komentarai (-ų):