Drabužių dekoravimas - kodėl gi ne?

14:48 tavomuza 2 Comments

Šmutkės, šmotkės - kaip bepavadinsi, jų niekada nebūna per daug! Ypač damų spintose :) Manoji spinta irgi visuomet laukia naujų gyventojų ir nepaisant ribotos vietos vis ką nors priima...

Turbūt vienas blogiausių dalykų, kuris gali atsitikti kokioje nors šventėje ar vakarėlyje, tai sutikti kitą, apsirengusią taip pat kaip tu. Logiškai mąstant, kas čia tokio? Kodėl tai turi reikšmės, juk asmenybė svarbiausia! Bla, bla, bla - nieks net nespėja pastebėti tos asmenybės, o užtat kitą tokią pačią suknelę greitai visi pastebi...Man, asmeniškai, neteko to patirti, o kam teko - užuojauta. Tikiu, kad jausmas ne iš maloniųjų, tačiau siekiant to išvengti reikia ir pasistengti, pasistengti tingėjote - nemalonumų apturėjote :) Aš pastangų įdedu tiek, kad visoms svarbioms progoms mano drabužiai yra siuvami. Modelį susigalvoju pati, tad rizikos sutikti kažką su tokiu apdaru nėra. Po šventės drabužį parduodu, tad finansiškai siuvimas tikrai apsimoka. Plius drabužis derinamas būtent prie mano figūros, kuri nėra standartiška.

Kasdienę aprangą dažniausiai perku internetu. Neprisimenu, kada paskutinį kartą pirkau Lietuvoje. Taigi irgi nesutinku kažko su tokia pačia. Dar labai mėgstu keisti drabužiuose detales. Pvz. jeigu nusiperku švarką, tai galiu nusikirpti arba persisiūti sagas. Kam man to reikia - nežinau. Tiesiog knieti ką nors pakoreguoti. Kai ruošiuosi išmęsti kokį daiktą su puošybos elementais, būtinai juos nukirpsiu ir pasiliksiu. Juos dažniausiai panaudoju koreguodama naujus drabužius. Tokių elementų esu prikaupusi nemažai, štai tokia "kaupikė" esu :) Panašiai kaip sovietmečio karta, kaupia viską - gal bus deficitas. Štai dėl tokių šudniekių mes jau netelpame dabartiniame bute. Kaži, kiek laiko man prireiks prikimšti sekantį :) Man net nereikia tų kambarių, man reikia kuo daugiau "skladukų" daiktams sandėliuoti. Na, šįkart nesiplėskim...

Taigi apie drabužių dekoravimą. Šį kartą turėjau bebro kailiuko likučių. Senesniame įraše rodžiau savo bebro kailio siūtą kepurę, tai va nuo jos liko. Galėčiau sukįšti į spintą ir tiek, bet ne, pagailo bebrų, reikia sunaudoti :) Sugalvojau, kad reikia apsiūti tuo kailiuku kokį drabužį, kad derėtų prie kepurės.

Seniai svajojau apie pončo, tik vis nedrįsdavau įsigyti, nes mano pečiai pakankamai platūs. Pončo man yra laisvalaikio drabužis, tinkantis ne visur, tad tokio praktiškumo kaip pvz. juodame palte, jame neįžvelgiu, gal dėl to ir nemaniau, kad jis man būtinas. Atsitiktinai pamačiau internete pončo su kapišonu ir kilo mintis, kad galiu apsiūti kapišoną turimu bebro kailiuku, atrodys gražiai ir tiks prie mano kepurės! Tiesą sakant neturėjau jokio viršutinio drabužio, kuris idealiai tiktų prie kepurės. Turiu kailinių, odinių striukių, paltų, bet spalvos netinka, tad pončo patapo būtinas :)

Kaip ir tikėjausi, pončo parkeliavo pakankamai tvarkingas, bet kapišono kailiukas buvo nelabai gražus. Pavadinčiau senos, susivėlusios lapės-padėlkos kailiuku :)
Pasiplanavau, ką darysiu ir startavau. Iš pradžių nukirpau tą kailiuką trumpai. Atrodė daug geriau nei su ilgu. Po to paruošiau bebro kailio gabaliukus, juos susiuvau, po to prisiuvau prie kapišono. Rankomis.

 

Sugalvojusi šį dekoravimą-apsiuvimą nebuvau tikra, ar nesugadinsiu drabužio. Niekada nebandžiau susiūti kailį. Pabandžiau. Manau, kad gavosi puikiai! Kantrybės, aišku, prireikė.
Taigi nekankinu, ir taip per daug išsiplėčiau, rodau, kas man gavosi ir kaip atrodo mano pončo.
Tikiuosi, kad mano idėja Jus įkvėps ir irgi pabandysite pakeisti, padekoruoti savo drabužius!

Su kepure atrodo štai taip:Be kepurės irgi visai neblogai:

2 komentarai (-ų):

Anonimiškas rašė...

Labai grazu :)

Anonimiškas rašė...

Saunuole :-)